Mizu chce Fowlera zabít za každou cenu. Jestli se ale chce dostat do dobře opevněného hradu, bude muset prokázat pořádnou dávku odvahy, síly i důvtipu. (Netflix)

Marcos22

Díl ve stylu Johna Wicka, který svou absurdností bojových scén a nesmrtelností hlavní postavy značně snížil dosavadní pojetí modrookého samuraje. ❗SPOILER / Dobytí hradu. Odkaz na snímek John Wick - postupná vyvražďovačka nepřátel❗Experimentální práce kamery a hudby byla za hranou únosnosti, rapidní snížení hodnocení seriálu z pěti na tři hvězdy. Modrooký samuraj lehce ztratil mou důvěru. 🙂 (08.01.2024) ()

muti

Mizu ide dopredu ako Rambo na steroidoch. Jej nezničiteľnost je porovnateľná s John Wick. Chce prejsť až na deviate poschodie ale dostáva kritické zranenie rovno cez achilovku takmer na začiatku. A keďže to je just a scratch tak si prejdeme zvyšok na halucinovénnych kvetinkach. Efektívne boli veru určite. A potom prídu zombíci. Zaujímavy zámok, skôr taký Takashi's Castle 😺 Stamina sa jej vôbec nemina, to je snáď jasné. X-krát mŕtva a stále nažive. Škoda, že uveriteľnost sa týmto úplne vytratila. ()

Super8martiN

Zrovna, když seriál začínal nabírat grády, tak tam musí naflákat tunu "Rambo momentů" hlavní protagonista nám pomalu přežije i utrhnutí hlavy a všichni v seroši kromě záporáků mají kosti z ocele. A aby toho nebylo málo tak se vždy objeví nějaký deus ex machina, který to celé zachrání. Opakovaný vtip už není vtipem ale spíš nasrávačkou a já bych byl rád, kdyby ubrali akce a přidali intrik a příběhu. Hudba je v této epizodě ale naprosto luxusní, takže musím dát 4*. Edit: nemůžu být tak hodný, dávám 3* ()

psychoJoa

Tady už seriál trochu ztrácí dech a začíná z toho být jen další přehnaný akčňák, což je škoda. Moc škoda. Aneb ani milion zranění nezastaví člověka hladového po pomstě… a to ani několikrát za sebou. ()