V Isaiahově životě jde všechno skvěle. Je hvězdným zadákem, má těsně před fotbalovým stipendiem a je jedním z nejoblíbenějších dětí na škole. Když ale pomůže uspořádat halloweenskou párty v domě Biddleových, objeví ve sklepě starou kameru a začne ji používat, jeho život se najednou začne točit ve spirále. (Disney+)

MoreAdam

Tak, máme tu další podíl z frančízy "Goosebumbs" (Husí kůže) a nevypadá to vůbec dobře... Osobně sem miloval knížky husí kůže a to sem nebyl velký čtenář, mohl bych i říci, že tyto knížky mě dokopali ke čtení.. Když sem slyšel, že je hraný film, nemohl sem váhat, film sem měl rád, nebylo to něco ultra, ale zabavilo to... Teď tu je toto, na oko lepší, ALE... Zase tu máme klišé za klišém, osobně mě to nebaví už jen z principu. Jediná kvalitní věc v tomto díle/seriálu je muzika.(kameru atd. nebudu zmiňovat, to je doslova must have při dělání filmů) Overall 3/10. f*ck it nedívám se na pokračování, to se radši podívám na AHS. ()

Daiker

Nevím co to má společného s Husí Kůži... Postavy jsou docela nesympatické. Příběh spíš duchařina než různá šílená hororová monstra. Atmosféra je temná a strašidelné momenty tam jsou taky. Na co se však nedalo dívat byl ten bezpohlavní herec. Opravdu mutant všeho druhu. Proboha to se snad nemůže líbit nikomu. Ať už je člověk hetero nebo gay, tak tohle neurčité něco nemůže snad nikoho přitahovat.... ()

TheEvilTwin

"Parta přátel při vloupání do prázdného domu najde starý foťák, ale když s ním fotí, zjistí, že na fotkách není ani zdaleka to, co fotili..." Alespoň tak zní oficiální popis originální knihy. No, vzhledem k tomu, že nějaké "kouzla" s foťákem dostaneme až v posledních 10 minutách a celý zbytek předtím je jakési představování postav, hádám, že se celá série nebude zaobírat jednotlivými knihami a doslovně je kopírovat, ale bude skládat celou sérii do většího celku se stejnými postavami a jen kompozicí jednotlivých knih dokupy, což jsem před projekcí nečekal. Nicméne k samotné technické stránce 1. dílu - vizuálně jde vidět rozpočet a asi k tomu nic negativního nemám, ale nejspíše půjde jen o jakýsi mozkový výplach ve formě infantilní podívané s lehce strašidelnými prvky, ale dominovat bude zkrátka cílení na teen a dětské publikum, než že by šlo o jakkoliv zfilmovaný horor nebo nahláškovanou komedii. Tím neříkám, že je to vyloženě špatně, ale jen to, že by divák měl zvážit, jestli je opravdu cílovka, nebo zde bude jen ztrácet čas. Šanci tomu dám a uvidíme, co se z toho vyklube. ()

stitch7

/// První díl je fakt hodně vlažný a především vypadá, že ani nedává smysl, ale vydržte alespoň ještě další a zjistíte, že věci budou propojené a vysvětlené. I tak ale musím říct, že kamera spíš jen jemně postrašila, než že by přivolala zlo, natož aby někdo umřel. Druhá fotka a dušení kvůli ořechům byla fakt pitomost. ()