Seriál Husí kůže inspirovaný knižní sérií od R.L. Stine, patřící k nejprodávanějším, se odehrává v malém městečku Port Lawrence. Sleduje skupinu pěti středoškoláků, kteří odhalují 30 let stará temná tajemství spojená s tragickou smrtí dospívajícího chlapce Harolda Biddleho. Když uspořádají halloweenskou párty ve starém domě Biddleových, sami se ocitnou v nové strašidelné realitě. Musí se spojit, aby zachránili město. Během tohoto dobrodružství se dozvídají nové věci o sobě i o svých rodičích. (Disney+)

Recenzie používateľa helloween93 k tomuto seriálu (4)

Řekni sýr a zemři (2023) (S01E01)

Solidní úvod do spooky příběhu o dávné křivdě, která bude zřejmě postupně odhalena… ()

Strašidelná maska (2023) (S01E02)

Souhlasím s komentářem TheEvilTwin, nápad s maskou je fajn, ale zase tak velký prostor nebo vliv na příběh nemá a naopak tu dost jde o vztahy mezi teenagery v maloměstě. ()

Kukačkové hodiny zkázy (2023) (S01E03)

Čekal jsem, že ten time loop dostane víc prostoru, nicméně nakonec z toho byla i tak zábavná epizoda.. ()

Jdi jíst červy (2023) (S01E04)

Tahle epizoda byla zaměřená na dobrodruha Lucase a byla spíš o vztazích a rodinných dramatech. O samotných červech se toho divák mnoho nedozvěděl. ()