Deset dnů zlého muže

• Turecko Kötü Adamin 10 Günü

Zbitý, zničený a ztrápený detektiv musí na vlastní pěst rozmotat spletitou síť lží, aby vypátral, kdo vraždil na velkolepém sídle. (Netflix)

mdf odpad!

Turecký Colombo,který je na práškách po autohavárii spolu s neteří někoho hledá a vyšetřuje v neuvěřitelně nudné,utahané a nezáživné telenovele. ()

Johnny.ARN

Ono sa to dá aj bez zmeny prostredia. Opäť dobrá detektívka, kde je hlavný príbeh ešte viac zamotanejší ako v jednotke a s ešte lepšou pointov. Dokonca aj akcia tu bola a tá jeho neter je na zožratie. Za mňa skvelé a teším sa na trojku. 3 z 5 ()

leafroller

Z mého pohledu naprosto normální detektivka, s menším rodinným nadstandardem. Na rovinu nemám rád pitvání osobních vztahů v příběhu, kde to nemá žádný vliv, ale zde to nebylo ani zdaleka tak otravné, jako obvykle. Sympatický policajt oproštěný od tradičních klišé a celkem atraktivní pohled do netradiční země. Fakt nevím, co mají někteří lidé za problém, já si odpočinul a pobavil se. ()

Marze

Je to lepsi nez prvni dil, ale stale spatne. Male zvraty, chybi hloubka, vtazeni dovnitr, soudrznost. Nestaci stvorit jednoho zajimaveho detektiva. ()

BOURQUE

Netflix pomerne rýchlo vyprodukoval pokračovanie nie príliš úspešného prvého diela „10 dní ...“. Režisér Bayraktar sa snažil vylepšiť tie časti filmu, ktoré minule boli problematické. Avšak celkovo je tempo pomerne statické, „turecký Columbo“ len miestami má lepšie momenty, a príbeh je zbytočne vedení na dvoch líniách s väčší počtom postáv. Z určitého pohľadu sa však jedná o malý posun dopredu. Osobné hodnotenie: 67% (**) ()