Celebrity Deathmatch

všetky plagáty
USA, 1998, 93x21 min

Séria krátkych filmíkov o súbojoch v ringu medzi rôznymi celebritami. Celebrity v ringu sa brutálne napadajú a trefne urážajú. (ethos)

Kryton

Manson vs Osbourne ! Hamil vs alien! VanDamme vs Chan! Neskutečná rulz jízda, kdy si to mezi sebou rozdávaji celebrity v brutálním wrestlingu, kde je vše dovoleno. Zábavná jednohubka! ()

Gemini

Jednou za týden povedená zábava, některé deathmatche naprosto nezapomenutelné. U mě zatím vede Marilyn Manson Vs. Hansonovi:) ()

Dragoni

Co se do originality týče, tak mě MTV dost překvapilo. Zápasy celebrit byly opravdu originální zábava i když někdy vyhnaná až do extrému. ()

Eddard

Neviděl jsem toho moc a z toho mála mě opravdu pobavila sotva třetina. Ale nápad je to pěkný a za souboj Pacino / De Niro , kterému soudcuje Brando dávám čtyři... /ale berte je s rezervou/ ()

MM_Ramone

Hodne originálny a uletený projekt z produkcie hudobnej stanice MTV. Postaviť do ringu dve svetovo známe celebrity a nechať ich proti sebe bojovať vo vražednom súboji. O to tu ide. Každý z nich môže využiť svoje najtajnejšie, najpodlejšie či najrafinovanejšie zbrane. Celé je to prevedené v licenčných animovaných postavách. Najviac mi utkvel v pamäti deathmatch medzi S.Kingom a J.K.Rowlingovou. Good fight, Good night. *** ()

DaliX

Tak toto je niečo na čo sa len tak nezabúda! Na MTV som to sledoval pravidelne a toľko brutality sa len tak niekde nevidí obzvlášť keď sa na javisku v priamom prenose mlátia animované postavičky obľúbených celebrít, ktoré vyzerajú akoby boli z plastelíny a kde nechýbajú vylgárne výrazy, vyrazené zuby, zlomené kosti, vnútornosti na zemi alebo odtrhnuté končatiny. Čo dodať? Jedným slovom šialená ale výnimočne dobrá zábava, ktorú som si nesmierne vychutnával:) ()

Nin

Dost zajímavá zábava :) Bohužel jsem komentáře ne vždycky úplně pochytil... Mimochodem u mě vede epizoda, kde si dávali na hubu Přátelé :) (7/10) ()

curunir

Uplynulo už niekoľko rokov odvtedy, čo som to v piatok večer pozerával na MTV a náramne som sa pri tom zabával. Plastelínovo animovaný seriál odohrávajúci sa v ringu, pre proti sebe zápasili tie najväčšie svetové celebrity. Celé to uvádzala dvojica moderátov - Johnny Gomez a Nick Diamond a tak sa mi zdá, že aj oni sa občas postavili do ringu. Myslím si, že určité porovnanie s Happy tree Friends by mohlo byť (aspoň čo sa brutality týka), každopádne lesní kamaráti si svoje úrazy a smrť spôsobovali viac-menej sami svojou nešikovnosťov a neopatrnosťov, kdešto tu sa jedná o skutočné súboje, kde vítaz môže byť len jeden a prostriedky, ktoré ho k tomu dovedú sú neobmedzené. Niektoré diely boli menej vydarené, iné zase viac, väčšinou to však naozaj stálo zato. ()

Z0oMb3E

Toto sa MTV podarilo... Je to milión krát lepšie ako posratý Jackass. Plastelínové celebrity v ringu bojujú na život a na smrť. Niektoré zápasy sú geniálne niektoré poslabšie plus komentáre, ktoré nemajú chybu. Super 5*. ()

DonPedro

Vtipně animovaná brutalita – sázka na jistotu. Nicolas Cage umlácen kýtami Johna Travolty ! Harrison Ford staví ptačí budku ze zbytků Samuela L. Jacksona ! Dvoumetrákový Marlon Brando v ringu ! Pozorovat, jak jedna celebrita škrtí druhou vlastními střevy možná není k popukání, ale jako osvěžení v průběhu večera – proč ne. A komu to nesedí, může si třeba tipnout vítěze. Good night, good fight. ()

SonG

Výborná zábava na dlouhé večery. Postavičky celebrit se řežou mezi sebou(Hitler s Ježíšem nemá chybu), a hláškují ostošest. ()