Hrajú
Eberhard Feik
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Otto - Der Film (1985)
Zabou (1987)
Anna (1988)
Maria Sebaldt
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Hajtman z Kopníka (1956)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Carsta Löck
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Líbánky (1936)
Emil i Lönneberga (1971)
Eleonore Weisgerber
Nemecko
Najlepšie filmy:
Nebudu mlčet (2017) (TV film)
Chatrč v lese (2011)
Princezná so smaragdom (2013) (TV film)
Ulrike Bliefert
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Guter Junge (2008) (TV film)
Ein Leben lang kurze Hosen tragen (2002)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ilja Richter
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Divoké päťdesiate (1983)
Požičaná rodina (2006) (TV film)
Miesto činu (1970) (seriál)
Inge Meysel
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Ruže pre štátneho zástupcu (1959)
Madame Sans-Gene (1961)
Ďáblův generál (1955)
Ludwig Hansmann
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Siegfried Kernen
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Didi na plný plyn (1986)
Boj tigrov (1988) (TV film)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Hannelore Lübeck
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Srdeční zástava (2004)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ruth Brück
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Závody lásky (1991)
Miesto činu (1970) (seriál)
Post mortem (1997) (TV film)
Peter Buchholz
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Wolfgang Wahl
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Schachnovelle (1960)
Scampolo (1958)
Ruže pre štátneho zástupcu (1959)
Axel von Ambesser
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Der brave Soldat Schwejk (1960) - rozprávač
Alexander May
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Klaunovy názory (1976)
Pappa ante Portas (1991)
Chodec (1973)
Axel Ganz
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Chci jen, abyste mě milovali (1976) (TV film)
War and Remembrance (1988) (seriál)
Stepujúca stonožka (1977)
Edith Schollwer
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Loď snů (1981) (seriál)
Cornelia Meinhardt
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Rosa Roth (1994) (seriál)
Helmut Ahner
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)