Zátoka ticha

Sam nemůže zapomenout na den, kdy byl zbit ve škole třídním rváčem Georgem. Ani jeho starší bratr Rocky nechce, aby zapomněl. Společně se svými nejlepšími kamarády Rocky naplánuje pro George nevinný vtípek s lekcí pokory. Plán se však tragicky zvrtne a všichni musí projít skutečnou lekcí o nesení odpovědnosti za své činy. Snímek o přátelství, toleranci a odpuštění. (oficiálny text distribútora)

Heroine

Pán much, Stand by Me, tak trochu všechno v jednom. Je opravdu milé, že ještě někdo umí natočit snímek, po jehož zkouknutí se divák opravdu zamýšlí, co by na jejich místě udělal on. Líbilo se mi, že postavy nejsou černobílé, líbilo se mi zvolené prostředí k ději, a velice dobré obsazení. Závěr by snad mohl být malinko svižnější, ale celku to dodalo na pocitu beznaděje a ponurých vyhlídek na budoucnost. Slušný snímek, stojí za shlédnutí. ()

Rathalos

Tato drama jasne ukazuje,ze aj medzi detmi sa moze stat,ze len mensia hadka moze skoncit tragicky,smutny film,no bohuzial taketo veci sa v realnom zivote stavaju,v prvom rade musim vyzdvihnut herecke vykony,ktore boli skvele,klobuk dole,bez nich by to asi take dobre nebolo,ale aj samotne spracovanie,dialogy i atmosfera boli vyborne,cize nemam co vytknut...:-) ()

Lyžař

Tyhle filmy o detskych dobrodruzstvich mam rad. I zde je spousta ryze detskych rozhodnuti, takova cistost, ryzost. Bohuzel se mi zda, ze se protagoniste opravdu rezali do prstu, a i kdyby ne, tak sakra co se stalo s tim snekem?!? Byly proste chvile, kdy jsem otacel hlavu.. ()

GIK

Představoval jsem si souboj o přežití party kluků někde na opuštěném ostrově a ono to bylo o něčem úplně jiném. Kde taky uprostřed Ameriky hledat opuštěný ostrov. Film realisticky vykreslující chování dospívajícíh v mezní situaci se smutným koncem. Rory Culkin, který mě zklamal ve Znamení, opět nezklamal tzn., že mě zklamal - v některých velmi vážných pasážích to vypadalo, že se snad začne smát. ()

Blaogranas

Z jednoho komentáře zde jsem vyčetl pouze, že je to zvláštní snímek. Říkal jsem si, že takový komentář o ničem nevypovídá. Ale on vypovídá. K tomuhle filmu se snad ani nic jiného, že je zvláštní nehodí. Těžko hodnotit, ale za ukončení / neukončení dávám 3*. ()

Charlie84

Nevšedně přímočará podívaná. Sotva ve třetině víte o čem to bude, jak se to semele i jak to dopadne. Mezitím spousta záběrů na zurčící řeku, ledňáčka a cáchající se srnky. Zní to strašidelně, ale ať už je to atmosférou, typově přesnou a realisticky hrající omladinou nebo těma srnkama, příjemně to uteče. Akorád si fakt nejsem jistý, jestli je to příběh o přátelství, toleranci a odpuštění, jak píše distributor:) ()

Gardenboy

Mňa tento film veľmi potešil. Hľadal som ho vyše trištvrte roka (vedel som o ňom od 4/2004 na DVD prisiel az 6/2005. Pekne spravené, vynikajúce herecké výkony, krásny záver, realistické poňatie, minimalisická hudba. Super ()

E lan

Jistě ne špatný film, který mne ale nevtáhl do děje a tak trochu po celou dobu mě nudil. Navíc příběh je jaksi divně ukončen neukončen, možná to z něj dělá něco víc a to se divákům líbí. Mě ne... ()

jafuska

hodně zvláštní film o pomstě mladých kluků a ubližování,kterévyústí v tragédii, nemohu dát víc hvězdiček, i když by si tento film to zasloužil,ale bylo to pro mě hodně deprimující a ubližování a proto víc hvězdiček nedám, ale jinak zajímavý film ()

lektvar

Opäť raz dvíham rejting, keď je to možné, lebo topiť takéto filmy je ako topiť malé, tučné, aj keď otravné, ale predsa decko. ()

BradleyT

Tak dokonale natočené drama jsem už dlouho neviděl, výkony herců víc než dobré i stopáž je sedí podle mých představ, dávám plný počet. ()

dvurkarlin

Ten film mi nedá spát. Už tři dny o něm přemýšlím a v hlavě mi hraje muzika. Jak se děti mají vypořádat s takovým činem . Skvělé !!! ()

Koky666

Celkem zajímavý film, který se ovšem vleče pomalu jak voda v tý zátoce. Konec mi přišel malinko moc narychlo oproti předchozí "pomalosti". ()

wray

Velmi "nevyvazeny" film. Predtym ako som si to pozrel som netusil ani o aky zaner filmu ide, po prvych par minutach som tipoval bud komediu, alebo cosi mysteriozne. Po dalsich par minutach (ked sa Samov brat rozpraval s kamaratmi o tom ako Sama trapi spoluziak) som na to nechapavo pozeral, ci nerozumiem anglictine alebo co, lebo to cele vyzeralo na hrozne slaby pribeh - nudnejsi ako moje naozajstne sobotne popoludnie. No a ked sa rozhodli ze pojdu clnkovat tak bolo jasne ze dalsich 60 minut filmu bude len "do poctu", lebo kazdy divak urcite vedel ako to cele skonci. Tento fakt slaby pribeh na druhej strane vyvazuju vynikajuci herci (vsetci 6ti - cudujem sa ako mohli tak dobre zahrat, tak zle napisane postavy), krasne zabery, a putava hudba. Jednoducho - mohol to byt velmi dobry film, keby pribeh nebol tak plytky. Vacsinou je v pribehu dolezite vyvrcholenie - to co sa udeje na zaver, ale ja som to poslednych par minut ani poriadne nesledoval (aj tak bolo jasne ako to skonci) a premyslal som koho mi to pripomina herec, ktory stvarnil Martyho (Josha Hartnetta...) ()

HakuSaku

Po rokoch zabudnutia v utrobach sukromnej filmovej báze som si konecne pozrel tento vynimocny snimok a veru bolo sa naco pozerat. Perfektne herecke obsadenie a na mieru site ulohy a auteticky vyraz postav potvrdzuju kvalitu filmu. Neda mi spomenut aj skvelu hudbu, ktora estie viac umocnovala zazitok. Treba vidiet! ()

kikin01

Ve filmu a stejně tak i v životě se může stát cokoliv. Když to přeženete, ať z jedné nebo z druhé strany, může to skončit tragicky.. Dobré drama. ()

Tomas_PO

Snímok takmer vôbec nezaujal. Ani herecké výkony, ani hlavná téma, ani spracovanie. Dokonca aj morálne poučenie mi uniklo. Vyrušovala ma aj nesúrodá veková kategória protagonistov, ich nerozvinuté ťažké osudy, hoc letmo naznačené. ()