Šťastně vdaná

• Japonsko Wataši no šiawase na kekkon (viac)

Doma ji týrali a chtěli se jí co nejdřív zbavit. Po boku budoucího mocného manžela ale Miyo začne objevovat svoje pravé já i dosud skryté schopnosti. (Netflix)

Recenzie používateľa Jacinda k tomuto seriálu (7)

Šťastně vdaná (2023)

Extrémně frigidní anime bez jediné pusy (ano, tento spoiler si nenechte ujít, abyste zbytečně nečekali). Jak psal už někdo jiný, na začátku se mi to líbilo a pak to začala být přeslazená nuda. 2,5* ()

Můj budoucí manžel (2023) (S01E02)

Ufňukaná Mijo je naprosto nesnesitelná a základní patern anime z toho vyloženě teče. Doufám, že další díly přinesou víc než jen klišé v přebarveném kabátku. ()

Dárek (2023) (S01E04)

ufnukaný chudák je stále extrémně nesnesitelný. Japonský hlas ubrečeného ptáčka tomu fakt nepomáhá. Zachranuje to jen super sexy Kjoka a milá služebná. Prosím, profackujte tu holku někdo :)) jinak to má paradoxně svoje kouzlo ()

Noční můry a hrozivé stíny (2023) (S01E08)

transvestitní princ, kopa nudy a ufnukaná Mijo. Co vypadalo na začátku jako zajímavý anime se pomalu mění v koncept frigidní pany s koncovkami -sama a předponami -ita ()

Topení se ve snech (2023) (S01E09)

Hromada prázdných slov, neuvěřitelně spisovná japonština a nesnesitelná Mijo. Když někdo stvoří takové anime, říkám si, jestli by chtěl taky takhle neschopnou, ukňučenou, plochou, ubrečenou, ukňouranou bezpáteřní chudinku. Koukám na to už jen proto, abych se dočkala alespon nějaké sex scény, což se v tomto frigidním anime stejně nestane. Místo toho se dočkáme klišojdních povzdechů, pohledů a pochopeních. Proč prostě nemůže existovat nějaké anime, který by nebylo bud hentai anebo frigidní protahovaná sladěřina? Na začátku to bylo fjan, ted už je to moc. ()