Zíza

Tak jo, od něčeho takového očekávám mnohem víc. I to anime šlo trochu víc do hloubky, co se týče motivací a vztahů mezi postavami. Tohle bylo ještě plytčejší a nezachrání to nikdo. Jako sice miluju hlas Cudy Kendžiróa a pak když tam byl i vidět, tak skvělé, ale to je bonbónek pro mě. Ale chápu, že Meguro Ren s dlouhými vlasy a nadpřirozenými schopnostmi bude pro ostatní dostačující, ačkoliv je to v podstatě prázdné nic neříkající dílo. Fakt jsem se nudila a měla problém to dokoukat, ale může na to mít i vliv to, že jsem viděla anime a vlastně jsem už věděla všechno, i když konce se řešily jinak. Fakt mám ráda romantiku s fantasy prvky, ale i tak potřebuju víc, aby mě to zabavilo. ()

skorpik42

Ja som v tomto prípade zlý kritik, nakoľko som nevidela anime, preto môj komentár treba brať s nadhľadom. Mne sa to strašne páčilo 😊. Áno, bolo tam cítiť medzery, kopec vecí nebolo dotiahnutých a divák tápe, prečo sa tam dejú isté zvraty. Na druhú stranu mi to nevadilo, pretože som to vzala ako rozprávku so šťastným koncom, kde sa chladný princ zmení na starajúceho sa muža a popoluška sa zmení na princeznú. Za mňa určite super, len škoda, že z toho nespravili seriál namiesto filmu. ()

Heywood

Romantické scifi (někomu některé sekvence připomenou The last of Us), ale jinak zcela originální s pozoruhodnými triky, nápady i slušným herectví. A ta touha po moci a obavy z její ztráty... To silné chamtivé téma zapracované na pozadí pomalé, ale silnější a silnější lásky. Hledání schopností sice připomínalo Školu superhrdinů, ale tady to malé podobenství končí, rozvine spíše detektivní zápletka. Nečekejte dramatické akce, přehnaná silácka gesta americkýh superhrdinů, ale spíše pozoruhodně vystavěný příběh, kde ponižování, útrapy a šikana se odehrává na pozadí nenávisti a nevysvětlitelné osobní zloby a kontrastuje s láskou, která tu nenávist nakonec přebíjí. Pohádka, která vždy tak potěší.75% ()

kklepkaa

Anime bylo rozhodně lepší, šlo více do hloubky, ale chápu... do filmu nelze vše vměstnat. A trochu mě zklamal konec, ten seriálový se mi líbil více. Ale jinak jsem vlastně vcelku spokojená... takové cudné romantické fantasy. ()

Lama.Lama

Anime jsem neviděla, takže dávám nadhodnocené 2 a půl ⭐ (zaokrouhleno nahoru). A nadhodnocené za tu romantiku a hlavní představitele, protože jako neznalec zápletky jsem byla lehce mimo 🤷🏻‍♀️ ()