Stephanie

• Česko Stefanie (viac)
Nemecko, 1995, 304x45 min

Walfriede Schmitt, Kathrin Waligura, David Bunners, Claudia Schmutzler, Brigitte Mira, Klaus Gehrke, Lisa Kreuzer, Sandra Keller, René Hofschneider (viac)

Pacienti často potřebují radu a povzbuzení a to velmi dobře ví i zdravotní sestra Stefanie. Ve své nadšené odhodlanosti pomoci každému, často překročí pravomoci a vzdoruje pevným podmínkám kliniky. (oficiálny text distribútora)

Francik

A to je ta jedna hvězda jen za náhodou spatřenou postavu pacienta-profesora psychologie, který dělá výzkum , jak rychle se nechají lidé vytočit. Jedniý svízel je, že to zkoučí sám a o tom, že se jedná o výzkum neví nikdo, krom něj. Někdo jej zbil a skončil v nemocnici, kde si stihnul znepřátelit všechny jen během cesty na pokoj............ I v takovémto seriálu je občas možné narazit na sympaťáka. Taky sem tam zlkoumám lidi tím, že je popichuji. Nejlépe, pokud je neznám. :-) ()

Paxxx.cz odpad!

OMG.... Tak tohle fakt ne v Německu přišli ze seriálem z prostředí nemocnice o dost dříve než v Česku a myslím, že podle hodnocení mi něco říká, že to pro většinu lidí není zrovna to pravé ořechové. ()

ivishka

Něco, co hraje až příliš na city a na to jak moc je Stephanie dobrosrdečná a obětavá. Jenže nikdo není bez chyby, ale hlavní představitelka zjevně žádné nemá.Krom toho,že moc ráda kecá na sesterně asi jako to bývá u nás v česku.1* je za to,že to dávali v době,kdy jsem byla ještě malé kuře a neměla jsem rozum a nevím proč jsem se na to často dívala a jakýmsi zvláštím "kouzlem" jsem to nepřepla.. ()

buldock odpad!

Tohle kdyby pouštěli podezřelým při výslechu , tak se dotyční zaručeně přiznají k čemukoliv jen aby se zbavili toho strašného utrpení a nemuseli se dále dívat. ;-) ()

blackrain

Ze začátku jsem seriál hodně sledovala, ale pak to bylo všechno na jedno brdo. Škoda, nemocniční prostředí je hodně atraktivní. Pořád lepší než nějaké telenovely, které nám předhazují a předhazovali televize. ()

rt12 odpad!

Už je mi jasný odkud brala ordinace v Růžovce mustr. Zdravotní sestru Stefanie vlastně moc nezajímá zdravotní stav pacientů, víc jí baví čmuchat co se děje u nich doma. Místo aby jí načutli bačkorou a polili močí z bažanta, začnou se jí svěřovat. Když dojdou pacienti, řeší problémy lékařů a kolegyň. A ona dobrá duše, vždy vše vyřeší a všichni jí milují a obdivují. Odpad. ()

Had6 odpad!

Já prostě nemůžu jinak, než odpad! Dostávám kopřivku, když v televizi vidím ty německé a rakouské (promiťe mi to slovo) sračky!! A je mi úplně jedno, jestli to má být seriál o zakrslym policajtovi na dálnici, vypelichanym vořechoj co se producíruje po Rakousku, nebo šílenym doktůrkoj co žije někde v horách a zajímá se o to, zda Traudi má pravidelnou stolici. Táhněte s tim už k šípku. Furt samá kravina, která zabírá místo v programu. ()

Beagle

Ano, kdo by neznal báječnou zdravotní sestru Stefanie v pohodlné nemocniční obuvi a s věčným úsměvem na tváři. Kam se hrabou Pohotovost a Chirurgové... ()

lekr odpad!

Další německá zrůdnost!! Pokud Němci zrovna netočí debilní detektivky tak to kompenzují touhle stupiditou na pomezí laciné nemocniční frašky, tuctové romantické telenovely a nezdařilé krimi. Spolu s několika brazilskými telenovelami jeden z mála seriálů, který mě donutil tak rychle přepnout na jiný kanál. ()

MrPierc odpad!

Sterilní straší ženská, která je drsná na své pacienty , ale vlastně je má ráda. Nemocnice je čistší než za vitrínou muzea. ()