Náš známý hrdina Bastian tentokrát nebojuje s pohádkovými bytostmi,ale se skupinou mladých chuligánů na jeho nové škole. Ti si říkají "Syčáci" a zmocní se kouzelné knihy s pohádkovým Nekonečným příběhem. Když odhalí její moc, začnou zlomyslně vnášet zmatek do říše Fantazie i do našeho skutečného světa. V říši Fantazie řekne mladá císařovna Bastienovi, aby znovu získal knihu, protože jinak její země zanikne. Bastien se proto s pomocí zázračného Orinu vrací zpět domů. Nechtíc se ovšem spolu s ním dostane na svět několik obyvatel Fantazie, kteří zjištují, že svět lidí se ve značné míře liší od jejich země. (oficiálny text distribútora)

Jurator

Jedna hvězdička za to, že se mi to v jedenácti letech celkem líbilo a bral to spíš jako pohádkovou komedii. Pak jsem to viděl po letech znova a už mě to nezaujalo vůbec. Snad jen Julie Cox. A té patří ta druhá hvězdička :-) ()

Wlashack odpad!

Tohle je špatný vtip. Falco jako po ozařování, ostatní postavičky jako po lobotomii. Bastien je protiva, záporné postavy vcelku ujdou, ale nic moc. Prosím, už mě nebijte! ()

Muniez odpad!

Netřeba komentovat. S odstupem času si říkám, jak mě mohl tento film bavit v mládí. Joo úžasný pan Wolfgang Petersen a jeho první díl této trilogie. Pokud je vám přes 7 let - nestojí za shlédnutí! ()

Aaron_Hill odpad!

Abych pravdu řekl, těžko se mi tento snímek hodnotí. Jestliže první pokračovaní bylo nepovedené, nevím co slusného poznamenat na adresu druhého pokracovaní. Je to už dlouho co jsem tento film videl, ale už tehdy jsem byl nadmíru zhnusen. Kdyby Falco zůstal takový jaký byl, přemýšlel bych alespoň o jedné hvězdě, ale takhle je mi líto.. ()

senoritar odpad!

Tak tahle trapárna by se vůbec neměla jmenovat Nekonečný příběh, protože jenom kazí jméno vynikající jedničce a ucházející dvojce. ()

Mausik odpad!

Jak může někdo s prominutím zkurvit tak pěkný film? nevěřil jsem vlastním očím jestli to mělo být vážně bráno jako pokračování či jen hloupá parodie fuj styďte se!! ()

JARDAHONDA

Nekonečný příběh 3. už nestojí opravdu za nic. Není potřeba se více rozepisovat, ti co film viděli, tak ví o čem mluvím. Tomu samozř. nasvědčuje i odpadové hodnocení. Jen z nějaké nostalgie k prvnímu dílu dávám 1 hvězdu * ()

snookiest odpad!

Stupidni a nejhorsi dil, ktery jsem kdy videla. Ani to kamerove zpracovani nestoji za nic a ty postavy z rise fantazie vypadaji take desne. Dej je slaby, Falco vypada take hrozne, vubec ne roztomile jako v prvni casti, kdy jsem byla jeste jako male dite prijemne prekvapena a patril k mym nejmilejsim pribehum ()

neli13 odpad!

Tohle jsem nikdy pořádně nerozdýchal. Opravdu nedoporučuji. Jestli si chcete zkazit představu o říši Fantazie, vidět neskutečně zbídačeného Falca anebo nepochopitelně hledět na zprzněný příběh a hrozné herecké výkony, prosím. Ale čeho je moc, toho je příliš. ()

Hansk75

Tady těm odpadům opravdu úplně nerozumím. Mně to až tak špatné nepřišlo, když si odmyslím opelichaného zdrápaného Falca. ()