Naivná a dobrosrdečná čarodejnica Isabel Bigelowová (Nicole Kidman) z kalifornského San Fernando Valley je pevne odhodlaná od základu zmeniť svoj život - chce sa vzdať svojich nadprirodzených schopností a žiť ako každý obyčajný smrteľník! Na druhej strane mesta sa medzitým snaží šarmantný herec Jack Wyatt (Will Ferrell) vzkriesiť svoju upadajúcu hereckú kariéru. Zhodou okolností narazí na Isabel, ktorá mu ihneď učaruje. Zvlášť jej nos, ktorý sa až zázračne podobá nosu predstaviteľky čarodejnice Samanthy v televíznom seriáli Moja krásna čarodejnica - Jack je totiž presvedčený, že by sa Isabel mohla tejto role zhostiť v jeho remaku! Rovnako však učaruje i Jack Isabel – kráska ho totiž považuje za ideálneho smrteľníka, s ktorým by sa mohla usadiť a viesť po jeho boku obyčajný život, po ktorom nadovšetko túži. Krátko po ich stretnutí sa ukáže, že pravdu mali obaja - ibaže trochu iným spôsobom, než si predstavovali... (TV Markíza)

alenka

s nicole kidman mam asi problem. ten jeji cumacek mi nejak nesedi, a krome dogville a hodin mi je nesympaticka. naopak zprvu divny ferrell rozehral svou roli naprosto obdivuhodne. co ten tam dokazal vyrobit za tanecky! bez tohoto filmu se rada obejdu, ale zase tak ztracene odpoledne to nebylo. ()

thunnus

Další pitomá americká komedie, tentokrát s Nicole Kidmanovou v roli čarodějky, která dostane roli čarodějky v sitcomu. Většina scén je trapná, Will Ferrell je jako rozmazlený fracek, sekundují mu nevýrazná Shirley MacLaine a Michael Caine, který je v příběhu naprosto zbytečný. Děj je převídatelný, stokrát viděný předem a povinný happy end je nuda. ()

Greg25

Jsem toho názoru, že se tenhle film vůbec neměl dostat do evropských kin. Měl zůstat jen v kinech USA a vůbec měli si ho tam nechat kompletně - včetně TV vysílání. Protože když něco staví na seriálovém kultu amerických obrazovek, na kultu, který drtivá většina Evropy nezná, pak je výsledek jaký je. Je to asi jako kdybychom se rozhodli natočit film podle seriálu Návštěvníci a pak to expandovali do amerických kin... I tak ale je Moje krásná čarodějka, z hlediska diváka nepolíbeného původním seriálem, v některých scénách nesnesitelně nepříjemná, uřvaná a vůbec celkově je v tomto filmu hodně takových těch trapných momentů, při kterých jste rádi, že nikdo neví, na co tak blbýho se díváte. 40% ()

Blueeyes

K tomu filmu mám divný vztah. Koukala jsem na něj den před porodem mé první dcery , v době kontrakcí po šesti minutách a pořád jsem se zdráhala jet do porodnice s tím že: "ještě nikdam nejedu, chci dokoukat Moje krásná čarodějka" Ale stálo to za houby, Nicole je sice rozkošná a co delá s tím nosem, je k sežrání. Ale Will Ferrel je na zabití a jak mám ráda dabing Aleše Procházky, tak tady se to fakt nedalo. Marnost nad marnost a tři hvězdy jen z nostalgie a kdyby TV nova ztratila svůj archiv a potřebovali se na mě obrátit s dotazem, co vysílalali 6,11.2009 v prime time, jsem k dispozici s odpovědí :-) ()

ddf76

Ferrell super, Kidnam taky dobra, hlasky taky. Skoda poslednich 5-6 minut na konci, chtelo by to vylepsit. ale jinak super oddechovka. ()

Honza dAve

Naivní a infantilní komedie, zčásti vařící z černobílé vody dávného amerického seriálu. Trochu svěžesti a aspoň základní koukatelnost jí ale dodává Nicol Kidman, která ten nosík krčí opravdu krásně, Michael Caine hovořící z obalů mražených potravin a nepopiratelný komický um Willa Ferrella, který pro mě ovšem navždy zůstane tím skvělým "Wildlife Sheriffem" z Jaye a mlčenlivýho Boba. Mimochodem, německy se tenhle film jmenuje Verliebt in eine Hexe a těch akčních 5,30 , který jsem za něj dal, nijak zvlášť nelituju. I když poměrně trapný konec filmu mě nutí ubrat ze tří hvězd na pouhé dvě. Hollywood zde zkrátka točil pro Hollywood. ()

Chevees

Film má docela slibný začátek, ale jak plyne děj, bylo to pro mě čím dál tim víc ubíjející... Hvězdička navíc za Nicole... ()

P-puma-

Klasická romantická komedie, která by normálně stála jen za dvě *. Ale k přihlédnutí k výkonu Nikol Kidman, která ukázala i komediální tvář a za sceny s nosíkem musím přihodit ještě jednu hvězdu. ()

Pidzey

Nebýt tu Nicole a nebýt tak roztomilá hodil bych tenhle film do horoucích pekel. Komických situací je tu málo a slabý scénář ničí naději na nenudnou podívanou. Ferrela nemám rád takže mě tu vyloženě vadil, ale příjemná Caineho rolička byla malá ozdůbka. Ještě některý kouzla byli celkem chytře vymyšlené a i efektní. Celkově je to nuda. ()

Narciska

Někdy váhám mezi hvězdami. U filmu si řeknu, že se rozhodnu podle konce. A tak u krásné čarodějky vítězí nižší počet hvězd. Je to proto, že ve filmu byly rozehrány tři příběhy - kromě vztahu hlavních hrdinů i "seriál ve filmu" a vztah vedlejších postav, na které se ovšem v závěru nedostalo. Je to škoda, protože dodávaly filmu na síle i humoru. ()

Bozvav

Milá a úsměvná komedie s průměrnými hereckými výkony, která sice rozhodně není žádným kinematografickým skvostem, ale potěší a neurazí. Za mne 50%. ()

PDcz

2** kouzla Docela pakárna vymýšlet názvy bodování. Teď to třeba zní opravdu divně.. minule za motorky místo bodů.. tak já nevím, asi od příště zůstanu u bodů, ale pojďme k fimu. Koukli jsme na něj jen kvůli 1000 a 1 upoutávce v televizi, ale nechtěli jsme čekat až to bude v televizi a prokládané reklamama. Než začnu odebírat, jedno plus. Byla kočička želvička ;-) [X] Minus 1* bod (Jo, bod a ne kouzlo) Sakra, mám spálenej jazyk od kafe.. [X] Minus 1* bod To minulé nemělo nic s filmem, ale za něco ty body sebrat musíme :-D Jíťa řkla, 2 body, tak budou 2 body. Já neumím hodnotit starší filmy a ještě dabované. [X] Minus 1* bod Nebylo to nic moc. Možná hodně triků alá kouzel, ale slabé. Co ty kamarádky? Rychle přišly a pak tam pořád jen divně prolézaly. Seriál Sabrina - mladá čarodějnice byl zajímavější a vtipnější. [X] Jak tohle může být nejdražší herečka? Protože umí kroutit nosem?? Nebo umí kroutit i něčím jiným? Už vííím.. ušima!! ()

Mary19

Nudná a ukecaná "komedie", u které se kromě papouškování Willa Ferella nezasmějete. Jinak Nicole Kidman to opět sluší a Michael Caine dokazuje, že zapadne do jakékoliv role. Filmu ale sráží vaz prachbídná dějová linka... 40% ()