Reklama

Reklama

Epizódy(8)

Tasmánské městečko Deadloch se vzpamatovává, když se v předvečer zimních svátků, přitahujících davy, objeví mrtvý místní muž. Když se k vyřešení případu spojí dvě velmi rozdílné detektivky spolu s nedočkavou mladší strážnicí, musí trio spolupracovat na nalezení vraha. (Prime Video)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (10)

mats 

všetky recenzie používateľa

Zauímavé prostredie austrálskeho zapadákova, ale tým plusy končia. Tvorcovia chceli vytvoriť sériu zo žánru 'vraždy v malom mestečku kde sa všetci nejak od videnia poznajú', a nasypali do scenára všetky klasické propriety, ale proste to neveli spraviť dobre. Postavy sú nezauímavé, bez charizmy, interakcia medzi dvoma hlavnými postavami plytko jednorozmerná, založená na kompletnej nekompetentnosti jednej z nich, za účelom 'humoru', čož je opakujúce sa pitvorenie a karikatúra. Herci to tiež posúvajú dole. Slabé. ()

Reklama

majo0007 odpad!

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Pre jedincov, ktorým trčí z prdele dúhová vlajočka. Arschloch... pardon Deadloch, totiž tvorí zdegenerovaná majorita lesbičiek a zvyšok sú buzeranti. O sympatickosti nejakej postavy sa preto ani nedá baviť. ()

Arsenal83 odpad!

všetky recenzie používateľa

Je neuveriteľné, ako dokáže v tej trestaneckej kolónii zvanej Južná zem ľudstvo ešte prežiť. Štrkáče a polmetrové pavúky, tie sa furt nejak prebijú, ale ako vidíme v seriáli, v Austrálii je počtom už viac vyspelých nehetero ako zaostalých hetero, všetko ovládajú lesbické ženy, čo muž, to je obmedzený tupec s homofóbnymi sklonmi, ale nájdu sa aj dobrí homosexuálni strážnici. No a keď aj niekto je tak prudérny a tmársky, že pestuje, až mi hnusne to povedať, tie heterosexuálne vzťahy, tak šup ho, po posteľných radovánkach sa im zase narodí len lesbická dcéra alebo tretie pohlavie. Bolo im to treba vykonávať takéto krpčiarke, dávno prekonané sexuálne praktiky? Ešte aj v kostoloch sa zborovo oslavuje masturbácia a šuškoidné leasingy a tak je tento pokus o kriminálny Monthy Python z obludária naozaj trefný, čo sa týka názvu. Pri takomto štýle života bude z tej krajiny potomkov väzňov čoskoro len DeadLoch. ()

M.i.k.e 

všetky recenzie používateľa

mix detektivky a komedie na australský/tasmánský způsob, který se sice pomalu rozjíždí, ale když mu dá divák šanci, nakonec strčí do kapsy všechny ty televizní detektivky kde umře polovina města. Deadloch se sice opírá o pár základních klišé jako třeba dva nezkušení parťáci kterým spadne do klína vyšetřování o které úplně nestáli a ještě si k sobě musí hledat cestu, ale to ničemu nevadí. Dokonce i tu Eddie, která byla dlouho otravnější a vulgárnější ženskou verzí Nicka Slaughtera sem si nakonec docela oblíbil...70% ()

Galéria (32)

Zaujímavosti (5)

  • Kate McCartney a Kate McLennan prišli na myšlienku tohto seriálu pri sledovaní britského seriálu Broadchurch (2013), pričom cieľom bolo inšpirovať sa seriálom, no urobiť ho vtipne. Pracovný názov projektu bol preto "Funny Broadchurch". (Arsenal83)
  • Natáčanie prebiehalo v južnej Tasmánii, v okolí miest Hobart, Cygnet, Snug a Kingston. (Arsenal83)

Reklama

Reklama