Blade (Wesley Snipes) sa vracia a ani náhodou to nebude mať ľahké. Zdá sa totiž, že upíri konečne našli spôsob, ako sa ho nadobro zbaviť - rozhodli sa jeho identitu medializovať a všetko zosnovať tak, aby podozrenie zo série brutálnych vrážd padlo práve na jeho plecia. "Denný chodec" sa - s políciou v pätách - spojí s dvoma ľudskými lovcami upírov z tajomnej skupiny Nočných stopárov a spolu s nimi sa vydáva na dlhú a krvavú cestu s cieľom očistiť svoje meno a odvrátiť novú hrozbu, ktorú pre svet predstavuje "Drake" - najmocnejší a najslávnejší upír sa totiž po stáročiach prebudil zo svojho spánku a je rozhodnutý urobiť všetko preto, aby sa Zem konečne stala rajom pre ich druh... (oficiálny text distribútora)

danny_21

Třetí černej zabiják krvežíznivých tvorů se hrubě nepovedl a to ve všem. Mizerně sestříhané a natočené fighty, přiteplenej a směšnej útěkář v roli Drákuly, neustále se vracející a umírající Kristofferson a hloupoučkej scénář - 40 % ()

Nix

Okey, přibyli postavy a ubyla zábava. Bohužel už to tak bejvá. Ale Dominic je dobrej Drákula. Takový trochu zase jiný mamr... Ale právě některé scénky jsou zábavný, třeba se psy nebo některé hlášky Ryana takže to trochu zvedlo úroveň a není to úplný odpad. Takhle se to dostalo aspoň na průměr, ale jak to bývá u pokračování, jsem rád, že to nezašlo ještě dál a někdo měl rozum a nedovolil další díl. Dokonce tu je i Paul Levesque známej jako Triple H z Wrestlingu, ale nečekejte, že za ten výkon dostal Oscara. Film celkově spadá do kategorie nenadchne, neurazí. ()

aik

Pro me v celku veliké sklamání. Podle mě se tentokrát až moc snažilo tlačit na pilu a za každou cenu být co nejvíce cool, ale skutek utek. Prostě na Goyerovi jde vidět, že se jedná o jeho režijní debut, snaží se sice inspirovat předešlými režiséry série, ale nějak mu to nejde. Sklamáním pro mě bylo i obsazení, Jessica Biel je opravdu celkem kus, ale do nějaké akce se totálně nehodí a její styl ala Robin Hood v sukni no nevim. Vrcholem mi ovšem přišel Dominic Purcel co ten má společného s Drákulou, když už tam chtěli mít někoho takového, tak tu postavu aspoň přejmenuju, ale tak se jednalo jenom o výsměch drákulovi................Snipes se ale zase předvedl a dokázal, že jedině on byl pro Bladea ten pravý. ()

Threepwood

Trestuhodně špatné zakončení upírobijecké trilogie.Režisér je fušer.A souboj s Drakulou,který by měl být tím nejlepším ze všech dílů je naopak tou nejhůř natočenou akční sekvencí.Jen Wesley Snipes ujde. ()

D.awi.d

Blade není tak cool jako dřív.Muzika taky není tak cool jako dřív.Whistler není vůbec.Místo toho tu je asi nejhorší Drákula, jakého kdy promítačky promítaly a jedni z nejtrapnějších parťáků, které překoná už snad jen Robin od Batmana.... Zažaloval bych Goyera za znásilnění Bladea.... ()

DD

Po povedené dvojce přišla rádoby cool trojka, kterou však ničí Goyerova režie a otravný Dominic Purcell. ()

D.I.G

Sakra, sakra, sakra! Toto sa mi ani trochu nepozdávalo. Nevravím že by to bolo zlé, ale bolo to bez štavy a hlavne bez Bladea! Veď tu z neho spravili vedľajšiu postavu, krov Pre HAnnibal Kinga a mladú Whistlerovú, ktorá je tu sa mi zdá v hlavnej úlohe. Rutinnne odfláknutý sľubný film ( keby mal lepší scenár ), mohol byť šialeným masakrom plným tvrdých "fightov", fakt hnusného Draculu. Rovno sem mohli dosadiť Dudikoffa na Kingovo miesto. Snipes tu postáva, za celý film povie pár viet ktoré sú tu brané tak že: "čo si povedal strýko?" Boha a jek som sa tešil na poriadny nakladačkový nárez. Ťažký priemer a možno aj pod. 2,5 ()

Chuppa

S přibývajícími díly kvalita filmů většinou klesá a přesně tak je tomu u Bladea, ale pár dobrejch akčních scén tam je, Purcell jako Drake je k zasmání a Snipes už taky není tak svižnej jako dřív. Naopak docela potěšil Reynolds pár dobrejma hláškama a Kristofferson konečně umřel. ()

biergof

Chudák Wesley Snipes, kdo by tušil, že z tak kultovního bijáku dokázali udělat brečku pro malý děti a i těm je z toho špatně. Pan Drákula si denně dává dvojitou lobotomii, jinak si jeho pojetí své role nedokážu představit ()

casef

K jedničce i dvojce to má daleko, hlavně scénař je hodně připitomělý a hlavní záporák Dracula Drake v podobě Dominica Purcella mě taky moc neseděl. Vynahradila mě to ale akce a do detailu propracované bojové scény, ale na to jsem byl zvyklý už z předchozích dílů, takže žádná novinka. Novinkou jsou ovšem Wesleyho pomocníci v podání krásné Jessicy Biel a hláškujícího (nebo se o to alespoň snaží) Ryana Reynoldse, kteří fimu hodně pomohly zkrášlit a odlehčit. ()

goodnic

Nevěřil jsem, že někdy použiju termín vaření z vody. Bohužel - tohle JE vaření z vody. S kapkou upíří krve. Poloupír má debilní účes a zabíjí debilní upíry. Debilní je vlastně úplně všechno, a tím se vlastně tak trochu vracím k prvnímu dílu. U toho jsem ale z nudy neleštil stůl. Adélka by na to řekla jenom: Sááákra!! ()

VvV14

Blade: Trinity je dobrý film, i když dost pokulhává za svými prvními dvěma díly. Akční scény umělé až hanba a příběh v doprovodu se scénářem taky nic moc ale má to své kouzlo. Ryan Reynolds mě bavil a Jessica Biel se zase líbila. Nic méně Wesley Snipes mě dvakrát moc nepřesvědčoval. Což podle mě není moc dobře, když je to hlavní postava. 3* jsou tak v celku optimální hodnocení, ani míň ani víc. ()

Azrail

Jednička je klasika, dvojka je Torovo mistrovské akční a krvavé béčko, trojka jsou zbytky z odpadní roury. Snipes je sice stále ve formě, ale bohužel slabá režie a mizerný scénář mu opravdu nedá vyniknout. Přitom námět nemusel vůbec skončit špatně. Do boje na upíří straně se zapojí jejich dávný "bůh" Drákula, známý z legend, ok proč ne, nápad je to dobrý, ale scénárista a režisér v jedné osobě to zatraceně podělal a vznikl tento výblitek, který se opírá hlavně o infantilní puberťácký humor Ryana Reynoldse, alias Kinga a upíři zde naprosto ztrácí svou děsivost i vznešenost. A ani ten Drákula s rozhalenou košilí to nezachraňuje, spíše naopak. A přitom to byla tak dobře rozjetá trilogie, opravdu škoda. ()

papadoce

A po del Torovej akčnej a krvavej lahôdke s drobnými chybami tu máme Goyerovu dodrbanú zbytočnosť v podobe Trinity. Zatiaľ čo dvojka prekonala jednotku, trojka pochovala veškeré nádeje. Tu nefungovalo vôbec nič. Súboje, obzvlášť tie Reynoldsove vyzerali jak keby baletil, akcia teda béčková v lepšom prípade, céčková väčšinovo, a už keď aj to oblečenie Čepeľa vyzeralo jak z blšáku z deväťdesiatych, tak potom už fakt neviem. Ako sa brídilovia typu Goyer dostanú k réžii pre Marvel mi ostáva záhadou. Zlý strih, zlá kamera, zlá hudba, zlý kasting, zlá choreografia súbojov, zlý Blade. Toto je prúser, ktorý nemal uzrieť svetlo sveta, alebo som ho aspoň nemal uzrieť ja. A myslím, že všetkých 54% je masturbačných a venovaných Džesike. Prispievam jednou hviezdou, ale ani za tú samohonku to nestojí hoc je pekná. Hanba. ()

Clark_Kent

Upírskejch srágor je dost. Jenže tahle trojka o černým spasitelovi ze kterýho si upíři serou do kalhot, nebyla až tak zlá. Vešlo se tam i plno kreativně zabarvenejch vtípků a to převážně z úst Hannibala Kinga. ()

MrMir

No původně jsem přemýšlel nad dvouma hvězdama, ale přece jenom...je to Blade. Ale nemůžu říct, že jsem nebyl zklamaný. Blade zatlačený do pozadí, drákula no...jak říct, trapný a podle mě dokonce svýma schopnostma slabší než předchozí dva záporáci a "Blade tým?" - bez charakteru, bez šťávy. ()

Vládci vesmíru od Goyera?

Vládci vesmíru od Goyera?

01.12.2017

Když má scenárista (a občasný režisér) David Goyer dobrý rok, nadělí nám Bladea nebo Batman začíná. Když má špatný rok, vypadne z něj Blade: Trinity nebo Ghost Rider 2. Hollywoodská studia ale tohle… (viac)

Goyerův sci-fi Cliffhanger

Goyerův sci-fi Cliffhanger

05.02.2014

Producent, scenárista a režisér David S. Goyer v současnosti patří mezi nejžádanější hollywoodské tvůrce. Připravoval Batmany Christophera Nolana nebo Muže z oceli Zacka Snydera, sám potom natočil… (viac)

Upíři trochu jinak

Upíři trochu jinak

03.10.2007

Včera jsme tu měli dvě závažná politická dramata, dnes si dáme tuplovanou porci něčeho lehčího. Konkrétně se bude podávat krev. Ano, máme tu duo upírských filmů, a značně netradičních. Především je… (viac)

Magneto už má režiséra... bohužel

Magneto už má režiséra... bohužel

01.05.2007

Někdy člověk kroutí hlavou, jací packalové dostávají v Hollywoodu velké příležitosti, zatímco třeba takovému Darrenu Aronofskému producenti akorát tak seškrtávají rozpočty a házejí mu pod nohy… (viac)