Keď je človek slobodný a neznáša deti, začnú veľké problémy, keď si začne so ženou s dvoma deťmi. To sa stalo Nickovi (Ice Cube), bývalému hráčovi, ktorý teraz vlastní obchod so športovými suvenírmi. Sľúbi svojej milej (Nia Long), že jej deti dovezie do Vancouveru. Nič ale nie je také jednoduché, keď vás deti k smrti nenávidia a berú vás ako hlavného nepriateľa, ktorého treba zničiť. (TV Markíza)

vlKousek

Filmová impotence, fakt naprostá....jedinej dobrej vtip tam nebyl, naprostá slátanina nejhoršího zrna....Už tam jsme? (hehehehehe) ()

PATWIST

Podarená komédia s množstvom vtipných situácií. Hlášky: A: "Jasné, aj jedna splátka je drahšia ako moje auto." B: "Marty, aj moje topánky sú drahšie ako tvoje auto" 2. A: "Tvoje auto horí" B: "Ó bože, ani som si nestihol prečítať manuál" ()

Uberlord odpad!

Člověk jednou nechá zaplou televizi a nejraději by si nafackoval... Aneb, když vymýšlíte děj tak, abyste do něj mohli dát co nejvíce nevtipných scén. Naprosto nevkusná, přeplácaná a nehumorná hloupost o nevychovaných spratcích, kteří vám lezou na nervy v každičkém záběru. ()

Sasulka3

Nejvtipnejsi sceny byly intrikujici deti....Ale cely film byl vicemene o nicem. Uz vidim, jak sve deti pujcim a sverim cizimu cloveku a jeste se za to do nej zamiluju :) ()

Tominni

Tak to se jednou Nick (Ice Cube) zamiluje do mámy s dvěma dětma a dostane úkol - odvézt je až do Vancouveru ve svém novém autě. Má to jen jeden háček, děti ¨ho nemají rádi a on je taky moc ne. Pak už následují méně a méně uvěřitelné scénky z cesty téměř bez vtipu a napětí s očekávaným koncem. Snad jen ta romnatika na konci to zvedne alespoň na dvě * a i to mi příjde až dost. ()

george82

Nějaký scénky jsou vtipný a to hlavně Ice Cubovi. Jinak by ten film byl hodně o ničem. Ale aby film stál jen na jednom herci je bohužel taky málo. Průměr 55-60%. ()

Nathaniell odpad!

Ledový Kuba a jeho další lekce neherectví. Plus jasné svědectví o tom, že tohodle nanicblba ještě ani v roce 2005 nikdo milosrdně neskopnul ze skály... ODPAD ()

lobo87

Bláznivá komédia s typickou zápletkou - deti robia naschvály dospelým. Tu to všetko do seba zapasovalo a k filmu sa pravidelne rád vraciam... 60% ()

Snooper

Ice Cube nemá s hercem nic moc společného. Vlastně není ani dobrý muzikant, takže tancuje někde mezi a moc mu to nejde...ale tak snaha se počítá. ()

racing666

Tak asi takhle je shrnutí: Nick (I. Cube) je magor; děti protivní nevychovanci, který bych nejradši nakopal do prd--e. Ale samozřejmě na konec všechno dobře skončí. 30% ()

Mozenrat

Nesnesitelná rozmazlená děcka verzus mizerně zahraný poskakující a pitvořící se dospělý v beznadějně nevtipných situacích. "Vrcholem" (tedy spíš dnem) trapných a zcela marných pokusů o humorné scény je boxerský zápas s lesní zvěří. ()

zodiak217

Deti v hlavnej úlohe k tomu Ice Cube ako ich dočasný tútor....to je proste veľmi dobrý námet už len na prvé počutie. Keď sa spoja vtipné scénky a drsný štýl Ice Cuba to musí rozosmiať mnoho ľudí. Určite túto snímku nepovažujem len za priemernú americkú komédiu, pretože je to tak prirodzene, neskazene vtipné a naviac bez prehnaných efektov a scén mimo reality (až na agresívnu srnku :-ň). Veľmi dobre som sa pobavil oddýchol som si a súrodenci bojujúci za navrátenie skutočnej rodiny, ktorá sa rozpadla určite mali čo povedať do celého priebehu tejto snímky. Bolo to jednoducho funny a na úrovni, takže z mojej strany 4 hviezdičky. ()

Comeback pro Lucy?

Comeback pro Lucy?

30.03.2006

Už se zdálo, že stěžejní projekt Charlieho andílka Lucy Liu, jenž má navrátit půvabnou herečku zpět do záře reflektorů, definitivně lehne popelem a najednou se vše rozjelo. Postaral se o to tým… (viac)