Takešiho hrad

(relácia)
  • Slovensko Takešiho hrad od A do Z (viac)

Japonská zábavná súťaž, ktorej hlavnou postavou je gróf Takeši. Svoj hrad opevnil a pripravil neprekonateľné prekážky pre všetkých, čo by sa chceli k nemu dostať. (oficiálny text distribútora)

lili6

Je těžké porovnávat hodnocení z dětských dob a z doby dnešní :) Určitě to ve mně zanechává odlišné pocity :) Ale tenkrát to byla opravdu pecka, v oblíbenosti hned za "Hry bez hranic". :) ()

lardko

Celkem dost srandovní , ale mohli by tam dát občas nějakou novou překážku. Ze začátku mi to přišlo dost skvělý , klidně i na pět hvězdiček , ale když jsem viděl jak v několika dílech se to pořád všechno opakovalo tak mi to až tak skvělý nepřišlo. Teď mi to přijde jako nudná blbost v který mě zaujme pár věcí. ()

mirliflore

Takešiho hrad je pro mě těžké hodnotit. Když jsem ho viděl poprvé, mohl jsem se umlátit smíchy (teda kromě toho trochu nudného závěru), ale podruhé mi jen sem tam vzbudil na tváři úsměv. Sám nevím proč. Ale pěkně to ukazuje japonskou mentalitu. V Evropě by tohle opravdu vzniknout nemohlo. ()

DiegoC.

Tak toto som mal veľmi rád. Ako malý som to pozeral každý deň. Škoda, že to dnes už nikde nedávajú (aspoň ja o tom neviem, žeby to niekde šlo). Radšej pustia nejaké trápne seriály a telenovely namiesto toho, aby uprednostnili kvalitnejšiu zábavu. Takeshi rulezzz :-D ()

jane1106

Naprostá paráda - snad nikdy jsem se u televizní produkce tolik nenasmála. Asi není třeba říkat, že hlavní esencí zde není soutěživost ducha a překonávání sebe sama, nýbrž schopnost pobavit se na vlastní účet. A to se cení. Plus ta asijská nátura, která je tak jiná od té evropské, tomu celému dodává tu správnou šťávu. Jo a generál Lee, pro toho mám vážně slabost!;D ()

Karala

Sledovat toto má prokazatelně léčivé a omlazující účinky. Aspoň na mne. Denní nálož na Prima Cool mi dělá život o mnoho radostnější!:-) ()

Luk Skywalker

Je to děsná zábava dívat jak se jiným nedaří. Ale není to jen o tom, je vidět, že Japonci jsou úplně jiná kultura (kdyby to bylo v ČR, tak to po pár dílech skončí). Některé disciplíny jsou geniálně ujeté, jiné méně, ale celkově je to velmi zábavné. ()