Halovy kroky způsobí v Londýně velké problémy. Kate s Dennisonem zamíří do Paříže vyřešit situaci ohledně Lenkova, která se brzy nepříjemně zvrtne. (Netflix)

Necrotongue

V komentářích / recenzích k předchozím epizodám jsem opakovaně chválil použití kvalitního humoru; ve finální části série potemněla, na humor se nedostalo, a přece jsem nemohl jinak než sáhnout opět k hodnocení, které jsem použil už u třetího dílu. Pět pěticípých plně vystihuje mou spokojenost se závěrečným, napínavým, temným dramatem. Už se těším na pokračování. / Poučení: Drž si exploze na distanc. ()

warrenur

Mimoriadne "zvlastne" zakoncenie serie. Ked som v prvej epizode videl, ze britskeho premiera hra charizmaticky Rory Kinnear z vynikajuceho  Penny Dreadful (seriál) (2014), kde hral Frankensteinovo monstrum potesil som sa velmi. Jeho postava v tomto seriali je vykreslovana ako mimoriadne inteligentny, zovialny, ale netrpezlivy politicky chameleon. Nuz, a napriek tomu sa mi zda zaverecny obrat a vysloveny umysel o jeho osobe prilis ustreleny. Ved ok, uvidime v dalsej serii, ale prekvapilo ma to. Burlivy vztah manzelov diplomatov mi pomaly tymi prekarackami zovsednieva. Nadpriemer, hoci som dufal v uveritelnejsie uzavretie aspon niektorej z linii. Druhu seriu si vsak urcite nenecham ujst. ()