Na schůzce s ruským velvyslancem se Kate dozví nové informace, ale nemá v nich úplně jasno. Vyrazí proto do Oválné pracovny a obrátí se na starou známou. (Netflix)

warrenur

Epizoda vo vaznom duchu mi rozhodne sadla viacej ako ta predosla. Nejake tie frustracie a "zle dni" mi prisli rozhodne uveritelnejsie. Zvlast pre cloveka, ktory je bud silne angazovany, alebo je este v tych pociatocnych stadiach "idealizmu" o svojej praci a "nepreklopil" sa do cynizmu. Spy/Spook shit vo vinnej pivnicke, kym rusky zastupca viedol svoj monolog mi prisiel usmevny, ale to bolo asi jedine zakopnutie. ()

Necrotongue

Sedmou epizodu otevřel dialog, který byl brilantní ukázkou diplomacie, přestože se netýkal politiky a mezinárodních vztahů zvlášť. A právě dialogy zůstávají i nadále tím, co mě na seriálu vedle hereckých výkonů baví nejvíc. Jasně, příběh je dobře napsaný i v těch nejvážnějších momentech tvůrci nezapomínají na humor, ale záležitost s alespoň slušnými dialogy je v současnosti spíše výjimkou. Tohle je výjimka a velká. Užívám si to. / Poučení: Nejdůležitější částí konverzace je ta nevyřčená. ()