Doktory hrál Hugh Laurie už před světoznámým Dr.Housem - v šestidílném britském sitcomu Čtyřicítka na krku je sice jenom obyčejným obvoďákem, zato má kompletní rodinu a k tomu krizi středního věku. Navíc právě zjišťuje, ža asi slyší myšlenky druhých. (oficiálny text distribútora)

minima

Skvělý sitcom s výborným obsazením. Škoda jen těch občas přepálených vtípků, které se příliš dlouho vlečou. Funguje to ale skvěle na komediální i vážnější vlně. ()

AgnesDee

Proč by v seriálu, kterej je prakticky celej o sexu, měl být ukázán? Naprosto úžasné, vtipné, možná místy i smutné. Na nic si to nehraje, možná to slyšení myšlenek bylo trochu nepotřebné, když se na to v některých dílech zapomnělo. Capaldi byl démonický, Laurie neskutečně vtipný tahoun, děti jsou prostě děti. Možná bych ale neříkala, že jsou všichni tři posedlí sexem. Jen škoda, že se o tomto sitcomu nemluví víc. ()

Sunwheel

Hugh Laurie ešte pred svetoznámym americkým Dr. Houseom bol vo svojej domovskej krajine známy predovšetkým ako typický britský komik (spolu so Stephenom Fryom, ktorý sa tu tiež mihne). A v tomto seriáli je taktiež doktorom, ale tak trošku iným, na akého ste v jeho podaní zvyknutí. Pre fanúšikov britských komediálnych seriálov (bez dabingu) odporúčam. A ako som u nich zvyknutý, treba prvý diel nejako pretrpieť, potom sa to rozbehne... ()

Isognomostom

Herecký koncert s výborným scénářem u všech zúčastněných. Nemusíte se celý díl válet smíchy, ale zaručuji, že minimálně jeden vtípek, sarkasmus, paradox nebo nádherná britská poťouchlost vás určitě v každém díle dostane. Ledničky, hypnotizovaná kvočna, nafukovací panny, kachny v parku, tajemná žena v burce, sekera, thajská masáž, nizozemský doktor... a Bruce Willis! ;-) Vybere si každý, kdo má trochu smyslu pro humor. Já se bavila výborně. ()