Díky nahrávce z domácí kamery bývalá vojačka zjistí, že smrt jejího manžela je jenom špička ledovce vražedného organizovaného zločinu, který sahá daleko do minulosti. (Netflix)

kleopatra

Bože, to byla zase chujovina. V každém dalším díle přibyde postava a odnož, která je platná asi jako mrtvýmu zimník. A to jsem pořád naivně doufala, že to má nějaký smysl a že se dočkám, když si počkám. Ne, bylo jen a jen hůř. Tak jsem to aspoň dokoukala s anglickými titulky, abych si procvičila jednoduchou angličtinu :). ()

TheEvilTwin

I didnt see that coming! Hodně nečekaná pecka odnikud, která rozhodně není sofistikovaně inteligentní jako podobné španělské kousky, ale svou "zvratovitostí" se řadí možná k tomu největšímu, co jsme kdy viděli, díky ní to taky solidně ubíhá a sjel jsem to téměř na jeden zátah. Mladá žena na živé kameře zachytí svého muže, který ale před pár měsíci zemřel, čímž začíná kolotoč událostí, který zpočátku sice vypadá jednoduše, ale postupně se k němu nabalí tolik věcí, že to divák pomalu nestíhá pobírat. Herecky i technicky jde o fajn (průměrnou) zábavu, která ničím vyloženě nepřekvapí ani nevyčnívá, ovšem co se týká scénáře, to je už teda o čem psát. Fakt nekecám, když řeknu, že se tady v KAŽDÉM díle přivalí na diváka asi desítka nových informací a zvratů či malých střípků, které sice po výsledném díle tak trochu nedávají úplně perfektní smysl, ale každý sám o sobě působí dobře a divákovu pozornost si naplno získá. Z přátel se stávají nepřátelé, vynořují se postavy a hříchy z minulosti a když k tomu přidám cliffhanger v každém závěru, díky kterému divák nemůže přestat seriál sledovat, vychází mi velmi lákavá, zábavná a napínavá čtyřhvězda, která prostě v daný moment dokonale baví. Harlan Coben jde poznat a tímto zdravím i můj oblíbený seriál SAFE, který je v mnoha ohledech hodně podobný a stejně úžasný jako Fool Me Once. ()

RafaKrakal

Asi nejlepší seriál na motivy Harlana Cobena s množstvím nečekaných zvratů a poměrně uspokojivým koncem. Problémem seriálů na motivy tohoto spisovatele jsou nesmírně ploché postavy se kterými není možno si najít bližší "spojení" a tak je vám v podstatě jedno co se s nimi stane. Celkově mě však Fool me once nezklamal a jako oddechovku mohu doporučit. ()

Bozvav

Docela dobrý nápad (knihu jsem nečetla) a věřím, že jako film, nebo minisérie, by fungoval na jedničku. Takto děsně roztahané, plné zvratů, které nedávaly moc smysl. Různé dějové odbočky byly spíše na škodu a závěr nemastný, neslaný. Tempo, které neodpovídalo místy scénáři naráželo na hudební podkres, který vyloženě neladil. Po dvou dílech jsem byla nadšená, pak méně a méně a nakonec jsem měla co dělat, abych to dokoukala. Za mne dvě slabší hvězďule, a velké zklamání k tomu. ()

PepusGi11._

Přijemnej,krátkej seriál ,skouknutelnej za jedno odpoledne...Pestrý děj,zaujala mě aj uvodni hudba,překrásná herečka,perfektně vymyšleny zápletky a závěr byla pro mě fakt třešnička 😀🙂🙂🙂...Přijemny,opravdu....Tak žije,nebo nežije?😀..A kdo ho...ehm zabil??...Dvě hlavní otázky....Fakt doporučuju,sem velmi spokojenej🙂🙂 ()

• Dům rodiny Burkett je ten stejný, jako dům Tommyho Shelbyho v seriálu Peaky Blinders (od r. 2013) – Arley Hall & Gardens in Northwich, Cheshire, Velká Británie. (Dalfor)
  • Seriál byl natočen podle stejnojmenné knihy od Harlana Cobena z roku 2016. Natáčelo se v Manchesteru a jeho okolí. (Dalfor)