Carlton Flynn zmizí přesně 17 let potom, co se ztratil Stewart Green, a mezi lidmi, kteří jsou s oběma muži nějak spojení, to spustí řetězovou reakci. (Netflix)

M.i.k.e

sice sem od Cobena stále ještě nic nečetl,ale to nic nemění na tom,že mě tyhle seriálová zpracování jeho knih pořád baví.Stay Close je sice po Safe,Stranger a Inncoente nejslabší a nejvíc hapruje po logické stránce,ale i tak pořád funguje jako nadprůměrná jednohubka.Trochu škoda těch pár podivných momentů,které úplně nedávají smysl,nicméně v rámci dramatizace a potřebě nějakých těch zvratů s nimi nemám zas až takový problém...70% ()

MT_Y

Jestli mě na téhle miniserii něco štvalo, tak ty dva tančící magoři, dva fanatičtí psychopati, kteří prostě měli pochroumanou mysl a rádi ublizuji druhým (žádný zázrak, o podobných je filmů a seriálů miliony a mnohem povedenější) ale zde je to až tlačený násilně na pilu ano jakousi souvislost tam mají no uvudite.. Jinak mě osobně miniserie poměrně utekla rychle, ono se to posouvá rozumně ani ne moc rychle ale ani ne moc pomalu. Ano narovinu, není to nějaký extra zázrak, ale je to příjemný. SPOILER - - - - - > Když jsem tu četl komentáře, čekal jsem že rozluštit Vraha bude nějak extra těžký, no mě to Teda zas nějak extra těžký nepřišlo, ano ta osoba ne dostávala většinou tolik prostoru tak člověku asi chápu že to hned ne nastartuje. Ale až na ty dva magory kteří jsou tak mladí a nezkušený ale ega a závislost asi zabíjet a hrát si na bosse to je jinak pěkný. Stahuju především za magory. 8/10 ()

kleopatra

Kvůli Britům, kvůli Nesbitovi i Jumbo a Parish a taková zrada. V Drž se blízko nefunguje snad vůbec nic. Když se poprvé objevili tančící vrahounci, myslela jsem, že mi někdo zalehnul ovládání a skočil mi tam jiný kanál. Ne, byl to stále stejný kanál. Týrala jsem se dál jen proto, že občas slabotu vystřídá síla a cvakne to. Necvaklo. Fakt úlet. Držte se dál. ()

Anderton

Súhlasím s názorom, že Stay Close je oproti Safe, Stranger a Innocente trochu slabší, ale je tam proste cítiť kvalitu spisovateľa predlohy. Prípad je zaujímavý, správne prekombinovaný a v konečnom dôsledku celkom jednoduchý. Motivácia vraha je opodstatnená a to dokonca až tak, že vám bude páchateľa na konci aj ľúto a budete premýšľať nad tým, či by ste ho sami ako vyšetrovateľ nepustili na slobodu. Len ma trochu mrzí, že Richard Armitage hrá tak citovo labilnú postavu a jeho obsesia jedinou ženou šuští scenáristickým kalkulom, i keď Armitage ju hrá skvele. 70% ()

sunfreedom

Největším problémem mého hodnocení a tedy v mých očích i tohoto seriálu je, že jsem se na něj vrhnul hned po The Fall. Kvůli tomu totiž v narativu i popisu policejní práce vyvstaly nesrovnalosti, které by mi asi normálně vůbec nevadily. Příběh má dobrou zápletku, zajímavé rozuzlení a vraha neuhodne nikdo. V tomto ohledu splněno. Asi by to sneslo ještě trochu uhladit a zapracovat na hloubce postav - divný jsou dost, ale vlastně bezdůvodně. Ale rozhodně doporučuju. A taky přestávám chápat místní hodnocení. Aby byl seriál modrej s 68 %, přičemž pak všechny epizody červené... matoucí. ()

• Natáčení seriálu probíhalo v anglických městech Blackpool, Manchester, Sutton a v lokalitách Silver Jubilee Bridge Runcorn a Knowsley Safari. (GASTON73)