Epizódy(16)
-
Der tote Nachbar (S08E01)
-
Ein fragwürdiger Deal (S08E02)
-
Reinen Herzens (S08E03)
-
Bodyguard (S08E04)
-
Happy End (S08E05)
-
Die Notenwenderin (S08E06)
-
Auf dem Kriegspfad (S08E07)
-
Heile Welt (S08E08)
-
Der Kunde (S08E09)
-
Donald (S08E10)
-
Der Komplize (S08E11)
-
Das Pessach-Fest (S08E12)
-
Hajos Geheimnis (S08E13)
-
Grauzone (S08E14)
-
Dienst nach Vorschrift (S08E15)
-
Unerwarteter Nahschuss (S08E16)
Hrajú
Andreas Schmidt-Schaller
Nemecko
Najlepšie seriály:
Tie deti nie sú až také zlé (1993) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Marco Girnth
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Melanie Marschke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Poldové (1984) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Emilie Richards (2009) (seriál)
Tyron Ricketts
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Lekárka z ostrova (2018) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Erdal Yildiz
Turecko
August Zirner
USA
Najlepšie seriály:
Kráľovná višní (2004) (seriál)
54 hodín (2018) (seriál)
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Adrian Can
Turecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Suzan Anbeh
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Erden Alkan
Turecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Sinan Al-Kurikchi
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Orhan Özaydın
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Ayten Uncuoğlu
Turecko
Najlepšie seriály:
Meryem (2017) (seriál)
Dvůr v chládku (2018) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Lucian Voigt
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Tekin Kurtulus
Turecko
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Lenssen & spol. (2003) (seriál)
Caroline Scholze
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Michael Roll
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Iris Böhm
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Maria Dragus
Rumunsko
Najlepšie seriály:
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Franklin (2024) (seriál)
Tanečná akadémia (2010) (seriál)
Helmut Zhuber
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Andreas Herder
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)