Advokát Ingo Lenssen se svým týmem vyšetřovatelů se specializuje na delikátní případy klientů, kteří dávají přednost soukromému vyšetřování před právním poradenstvím... (oficiálny text distribútora)

slovan1 odpad!

Dnes jsem jen náhodně přepnul a viděl kousek a musim konstatovat, že to se jen tak nevidí. "Něco", co mě po chvíli donutilo přepnout na jiný program a rychle zapomenout... Nevím, o co se zde tvůrci snažili...? Jestli o autentičnost nebo nějakou "reality šou". To se asi nedozvíme. Každopádně scénky, které mají působit asi akčně, působí spiš jako nepovedená groteska, u které se člověku kroutí obličej. Cely počín nestojí za starou belu a nechápu, kdo se na něj vydrži dívat déle... ()

Jenda.SG-1 odpad!

Naprosto nejubožejší počin, co jsem kdy viděl a to jsem přetrpěl i pár dílů jihoamerických telenovel, proti tomuhle jde ale přímo o uměleckou tvorbu... naprosto nevěrohodný tým, který zasahuje v okamžiku, kdy by jejich chráněnec byl normálně již desetkrát pod drnem a vrah někde nad Atlantikem, na cestě do Jižní Ameriky. Hodnocení "odpad" normálně nedávám, protože mi to přijde jako hodně tvrdé hodnocení, ale tady silně postrádám ještě tvrdší hodnocení... ()

stration odpad!

Nejhorší "kriminální" seriál na světě! Chvílemi jsem váhal, jestli oni ti filuti nemečtí si nedělají z nás srandu a celé to není parodie. NENÍ!!! Neuvěřitelně špatné všechno - scénář, vůbec celý styl "realistického" nasnímání, herci. To je prostě opravdu humus a největší sračka v dějinách tohoto žánru. To se přece nemůže nikomu líbit!? ()

Petike odpad!

Toto je taká "vatová kriminálka" - dobrá ako výplň medzi jednotlivými vysielacími blokmi. Inak nič moc, je to taká typická lacná, krátkometrážna gimmicková blbôstka, kde nad pokusmi o dramatickosť prevládajú skôr všadeprítomné momenty nechcenej vtipnosti. Čierne ma pobavil úryvok z dielu, kde ktosi komusi na výstrahu zabil chudákov králikov z koterca. ()

lesumir odpad!

Německo je země neomezených možností a dementních nápadů od nevidím do nevidím. Lenssen a spol. patří mezi ty nejhorší, můj otec si stále myslí, že ty příběhy jsou opravdové a myslím, že určitě není sám. Ta naivina lidí je nehorázná, viděl jsem asi deset dílů a v každém, jsem našel takovou propast od reality, že to bylo neskutečné, nekdo premyslel pravou mozkovou hemisferou a uplne se odprostil od logiky. Nejlepší je, jak hcodí přoad s tou kamerou v ruce, to je úplně drsné, když se detektiv Tekin Kurtulus dostal v přestrojení do nemocnice jako zdravotní bratr a nosil u sebe pořád kameru v pouzdře :D Nebo, když s kamerkou v ruce vytáhne z motoru řídící čip a potom ho hned nasadí. Když na něm příjdou, zmlatí ho jako psa a přiběhne Katja Hanssenová s obrovským palarizérem a oni spadnou na zem, přitom ji viděl na stovky metrů daleko, že k ním utíká, ale jakože nic. Tohle je TRASH, takhle přesne vypadá serial, který odpovídá naprosté nule, naprostému dnu, naprosto ničemu! ()

• Přestože se v seriálu uvádí, že se případy zakládají na pravdě, není tomu tak. Postavy i děj jednotlivých epizod je smyšlený. (jurama525)