Britská protiteroristická jednotka sa dozvie o lietadle KA29 a Sam sa zapojí do riskantného plánu zdržania únoscov. (Apple TV+)

hwnd

Napětí graduje, po delší době mě něco chytlo a zatím nepouští, takže spokojenost. A důvody a úmysly únosců jsou mi zatím záhadou a tak to má být. :-) ()

castor

Let KA29 z Dubaje do Londýna. O jeho únosu už ví protiteroristická jednotka i příslušná ministerstva. Postav přibývá, ale zatím je to přehledné. Netuším, jak přesně to funguje s pravidly letového provozu, ale určitě to tady bude lehce přitažené za vlasy. Na druhou stranu nesledujeme dokument, ale thriller, který má hlavně napínat a bavit. Takže si ty chytrácké řeči kdekdo může nechat od cesty… Na palubě chybí projektil. Jak to tedy bylo s údajnou střelbou? Letadlo je nad Tureckem, ale mimo kurz, což těm dole docvakne. Stále poměrně intenzivní zábava, která baví natolik, že hned spěchám k další epizodě. ()

LachtanShows

Hodně efektivní cliffhanger jako třešnička na dortu už tak zběsile napínavé epizody. S tím, kolik konzumuji seriálů, se mi fakt dlouho nestalo, že bych u některého seděl tak zařezaný s naprostou ignorancí okolního světa. ()

warrenur

Prve dve-tretiny filmu drzia v napati a su celkom slusnou powerplay voli. Zial, samotny dianie v zavere mi uz uveritelne neprislo. Ano, je mi jasne, ze plany su nanic a ked sa nieco poserie, bali sa jeden "prieser" na druhy. Napriek tomu mi to vsak bilo do oci. Urcite nadpriemer, ale spomenute mi ten dojem pokazilo. ()