Lucia poruší otcov zákaz, otvorí cestu zlu a musí za to niesť následky. Klára prvýkrát ukáže svoju skutočnú silu a upúta na seba nežiaducu pozornosť. Umierajú ďalší nevinní ľudia a začína byť jasné, že priamy súboj bytostí temnoty a svetla je neodvratný. (Voyo)

Petra321

Veľa vecí sa zbytočne naťahuje a veci, ktoré by si naopak vyžadovali trochu pomalšie tempo, sú naopak príliš urýchlené, čo dosť kazí dojem, no pokiaľ si odmyslím všetky tieto nedostatky, mám pre sebou krásny príbeh. Adam ma stále mätie, čo je dozaista zámerom tvorcom. Klára a Tom sa zbližujú, čo je tak trochu uponáhľané, no všetci aj tak vieme už od prvého momentu, akým spôsobom sa to bude uberať. ()

tween3r odpad!

Opět neskutečně zdlouhavý, neopodstatněný suchý povídání, který nikam nevede a postavy si klasicky žijí odděleně vlastními životy. Scénáristicky naprostá katastrofa, nezapadá to do sebe, člověk se v tom ztrácí a mně už pomalu taky dochází trpělivost.. odpad. ()

quokam odpad!

Z nalevarny ideologie v podstate pro spolecnost neskodne se serial promenuje v nalevarnu ideologie docela nebezpecne. O nic nebojovat, nic neusilovat, hlavne se vsichni mejme radi. V historii cs kimenatografie tento skvost useda na cestne misto hned vedle 30 případu majora Zemana. ()