Blíži sa otvorenie portálu a udalosti nadobúdajú rýchly spád. Súboj prebieha na dvoch miestach zároveň a Klára musí urobiť osudové rozhodnutie. Jej voľba zásadne ovplyvní životy všetkých zúčastnených. (Voyo)

janinka123 odpad!

Říká se, že snaha se cení, ale v tomto případě pokus o něco nového na československé scéně bohužel nevyšel. Ten strašný dabing nebo herecké výkony některých postav jsem za těch 5 epizod překousla a díly jsem hodnotila dvěma hvězdami s nadějí, že děj přece jen k něčemu spěje. Bohužel, v 5. epizodě se ukázalo, že asi 5 epizod nestačí, protože bylo všechno strašně uspěchané. Nepochopila jsem například vsuvku s nahráváním písně ve studiu, která se do velkolepého finále opravdu nehodila. Nejen kvůli takovýmto vsuvkám, se potom těžkosti, které hrdinové museli řešit, zdály tak jednoduše řešitelné (viz najít správného Golema a nebo ten velkolepý boj dobra a zla na konci, který trval sotva minutu). Myslela jsem, že ve velkém finále, kdy Klára projde portálem, o čemž se tam celou dobu mluví jako o něčem, čím má zachránit lidstvo, se alespoň něco stane. Bohužel, seriál hned potom skončil, takže jestli to nebude mít další sérii, tak to bylo celé vlastně úplně zbytečné. ()

Dawe2

No tak tohle byl pěkný průšvih po všech stránkách. Zkazit i desetiminutové finále, to už chce vážně "talent". Pár dobrých herců v čele s Trojanem se najde, ale ty už to prostě nemohou zachránit. Potěšila a krátce zazářila v hercích neuvedená Valentýnka Bečková (malá princezna z Tajemství staré bambitky 2) ve velmi krátké roli a scéně. Ale ona bude možná jedna z těch, pro které není malých rolí ... ()

2000_2009

Škoda že tento parádny serial mal iba 5 častí. Aj na hodnotení tohoto serialu sa odrazila nechápavosť Slovákov. Vždy som sa čudoval že prečo nikto na Slovensku neurobí Fantasty alebo Sci-Fi prípadne Sci-Fanty, teraz to už viem, väčšina Slovákov totiž asi nie je schopná vnímať krasu hĺbky deju a tak televíziam nezostáva nič iné neź totčíť blbosti typu rodinné pprípady ( ja ích volám kreténske príbehy), a radovať sa že keď neprší tak aspoň kvapká ( keď nemôž obohacovať verejnosť, tak aspoň tlčú kapitál cez debiliny ktoré nikto s mozgom nesleduje.) Česť Markíze a jej streamovacej službe Voyo že to aspoň vyskúšali aj keď to bol risk. ()