Klára žije v idylickom prostredí u starých rodičov, skladá hudbu a študuje históriu. Netuší, že má mimoriadne schopnosti a že jej zvláštne sny sa už čoskoro stanú skutočnosťou... Otvára sa portál a začína sa boj svetla a temnoty o budúcnosť ľudí. (Voyo)

zuzam

Něco mezi Saxanou a lexikonem kouzel a Neviditelnými. Akorát ještě o level níž. Hloupé, popisně vysvětlující dialogy, zdouhavé scény, překombinovaný scénář,  samé klišé, naprosto strašný dabing. ()

lineker

Po prvních deseti minutách jsem nevěděl, zda se smát, či dál nevěřícně zírat na tuto mímóznost. Divím se některým hereckým bardům, že se na tohle dají. Jiní do téhle ódy na trapnost zase skvěle pasují. ()

Bantarian odpad!

Herecké výkony - absolutní nula. Proč si Češi myslí, že umí hrát. To opravdu nemají žádnou soudnost? Nikdy neviděli nějaký zahraniční film? Opravdu nestačí repliku jen vyslovit. Čest vyjímkám ( Vašut, Roden ) ()

KyoroChan

Na papíře to asi vypadalo podstatně líp.. Zpracování je dosti amatérské a ten příšerný dabing! Copak tady nemáme dost herců?! Za mě dost slabý rozjezd. Dávám 3* za hudbu, vizuál a obsazení. ()

1234Horymir

Jak symbolizuje dvanáctka v kroužku v pravém horním rohu při přehrávání, je to určeno pro dvanáctileté děti a v tom případě je to OK. ()

Nedos.

Trhá mi uši debilní dabing. A tak mizernej zvukovej master už jsem taky dlouho neslyšel. 2 lidi stojí vedle sebe, čumí na obraz, jeden mluví jako ve velké hale, druhej jako by byl zavřenej na hajzlíku... A to je každá druhá scéna. Na zvuku se fakt šetřit nemá. ()