Skupina kouzelníků zpestřuje turistům večery v plážovém baru. Ráno je však jeden z nich nalezen mrtvý v mrazáku. Ostatní přesto pokračují v nacvičování velkého kouzla – zmizení plachetnice na volném moři. Hrozí přitom smrt i někomu dalšímu? Cena tajemství je vysoká. (TV Nova)

BlackDemon odpad!

Ano, seriálové peklo existuje a vyzerá asi tak, ako táto tretia epizóda... Logika príbehu nula, herecké výkony tiež. Ten, kto toto napísal a kto schválil výrobu by mal dostať výpoveď. Policie Modrava je oproti tomuto majstrovské dielo plné napätia a strhujúcich hereckých výkonov :-))) ()

otík

Tentokrát to ušlo. Slušný krimi příběh, docela dost dobíracích scén mezi Štáfkem a Ferencovou. Ta navíc přestala nosit podprsenku, těžko říct, co tím chtěli autoři seriálu říct. No prostě tentokrát se to dalo přežít. Těžký průměr, 50 %. ()

tata22 odpad!

Já blbec optimista jsem uvěřil, že to snad bude lepší. No nebylo a nedokoukal jsem, to se vážně nedalo. Děs běs ve všech ohledech. Hezká dovolená pro štáb. Kdo tohle zaplatil, nechápu, hlouběji se snad už klesnout nedá...... ()