Nejtalentovanější hráčka plážového volejbalu je nalezena mrtvá zabalená v síti ve člunu. Pohádala se s trenérem. Uvnitř týmu bují intriky a stoupá napětí. Dopadnout vraha znamená rozkrýt manipulace, závist, doping, úplatky i sledování bulvárem. (TV Nova)

otík

Podivný díl od začátku. Jasně, máme tu neoddiskutovatelnou vraždu jedné z adeptek na národní tým v plážovém volejbale. ALE - dvě ze čtyř dam nosící na hrudi vizitku CZE jsou Slovenky a trénuje je Slovák? Prosím vás, kde na to autoři scénáře přišli? Pak si jeden z policajtů něco začne s jednou ze zbylých hráček a snaží se ji sbalit na vaření cvrčků, další policajt balí novou postavu - lékárnici, Štáfek s Ferencovou se pořád dobírají, Ferencová řeší v pracovní době možnou novou práci a .... pátrání je prosím vás kde? Vlastně skoro žádné není, vždyť pachatelka se jim téměř musí vnutit sama. Fakt divný díl, neměl hlavu ani patu. Vtipu málo, nejvtipnější byl absolutní konec natočený jen tak pro zábavu. ()

nudlis odpad!

Tvl jak na tohle může někdo koukat furt? Mě úplně stačily kousky jednoho dílu. (Skoro) hlavní postava je totálně nesympatická nadutá přechytralá čůza a už jen kvůli ní se tomuhle dílku radši obloukem vyhnu. Alžběta Ferencová může bejt třeba v reálu fajn, ale ta postava, kterou hraje, je na ránu lopatou do xichtu. Divím se, že tý herečce nevadí, že hraje takovou kosočtverku. A jakej to má celý vlastně smysl? Zaplácnout vysílací čas a pak 3x za rok celej seriál opakovat už navždy? Nebo z toho udělat nikdy nekončící potok sraček jakým je Ulice či Ordinace v blěděmodrý prdeli? Těžko říct. ()