Skupina kouzelníků zpestřuje turistům večery v plážovém baru. Ráno je však jeden z nich nalezen mrtvý v mrazáku. Ostatní přesto pokračují v nacvičování velkého kouzla – zmizení plachetnice na volném moři. Hrozí přitom smrt i někomu dalšímu? Cena tajemství je vysoká. (TV Nova)

otík

Tentokrát to ušlo. Slušný krimi příběh, docela dost dobíracích scén mezi Štáfkem a Ferencovou. Ta navíc přestala nosit podprsenku, těžko říct, co tím chtěli autoři seriálu říct. No prostě tentokrát se to dalo přežít. Těžký průměr, 50 %. ()

tata22 odpad!

Já blbec optimista jsem uvěřil, že to snad bude lepší. No nebylo a nedokoukal jsem, to se vážně nedalo. Děs běs ve všech ohledech. Hezká dovolená pro štáb. Kdo tohle zaplatil, nechápu, hlouběji se snad už klesnout nedá...... ()

BlackDemon odpad!

Ano, seriálové peklo existuje a vyzerá asi tak, ako táto tretia epizóda... Logika príbehu nula, herecké výkony tiež. Ten, kto toto napísal a kto schválil výrobu by mal dostať výpoveď. Policie Modrava je oproti tomuto majstrovské dielo plné napätia a strhujúcich hereckých výkonov :-))) ()