Povídka amatérského spisovatele inspiruje pachatele k vraždě. (TV Nova)

tata22 odpad!

Komedie - já se nezasmál ani jednou. Můžete mi někdo prozradit na kterých místech jsem se měl smát ? Když odešla klimatizace nebo si kapitánka zapomněla tričko ? Pardon ale tohle byla tedy velká síla. Pořád nemohu pochopit, že jsem to dokoukal. Ale pokračování rozhodně ne, takový blb opravdu nejsem. Opravdu nechápu kdo tohle může schválit a financovat. Neuvěřitelná tragédie. ()

bourec odpad!

Tak sem zvládnul dva díly. Vlastně vůbec netuším, kdo ty dvě debilní tv stanice přivedl k myšlence točit seriály v týhle lokalitě. Jadran jsem už po dvou dílech opustil, a tohle má stejnej osud. Nejhorší na tomhle je soundtrack. Balkánskej folklór, kterej vám celej čas dílu pije krev. Herci pronášej trapný vtipy, a některý i trapně hrajou. A celý to zavání spíš telenovelou, než nějakým náznakem krimošky. Strašný hovno. 0%. ()

otík

Tak pomalu padáme na úroveň primáckého Jadranu. Chemie mezi hlavními hrdiny tu téměř není, sem tam malinké pošťuchování je fajn (třeba začátek dílu je vtipný), ale nezachrání zcela plytký děj. Utonulá žena je nalezena na pláži s mušlí (či s čím) v puse, dále tu máme spisovatele, který přesně s takovým mordem napsal svou povídku a pak tu máme partičku kolem zavražděné. Kdo to asi tak mohl být? Slabé, nic moc, ale hrůza to není. ()

Chudobka odpad!

Tak jsem si dnes, když jsem snídala, pustila Novu. Protože to bylo  v rámci mého půstu jediné dnešní jídlo, chtěla jsem si snídani zpříjemnit. Nebyl to dobrý nápad. Stačilo dvacet minut. Že by to, co jsem viděla, byla parodie?  Aspoň "herci" si snad natáčení v příjemném prostředí užili. ()

• Policajti vyslýchají majitele půjčovny skútrů a ten jim říká, že klient najel 53 km přesně. Na to slovenská policajtka reaguje: „Tak to je 27 a půl km tam a pak zpět.“ Jenže polovina z 53 je 26 a půl. (pjotri)