Kdo uvázal spolužačce balvan na nohu a poslal ji pod hladinu? (TV Nova)

rublik05

Televize Nova ten letošní souboj kriminálek z Jugošky vyhrála, nicméně ani v tomto případě to není žádný důvod k oslavám. Ale hezky popořadě. Policie Hvar působí mnohem uvolněněji a příjemněji než Na vlnách Jadranu, je zábavnější, vizuálně pěknější a má mnohem sympatičtější postavy. Na druhou stranu i Policie Hvar působí dost přihlouple, humoru mohlo být mnohem víc, stopáž je zbytečně moc dlouhá, občas je to docela nuda. Za mě se jedná o standardní odlehčenou televizní kriminálku, ničím výjimečnou, jeden díl mi bohatě stačil. 4/10. ()

simpanz

České seriály až na výjimky nehodnotím, ale když už jsem se k tomuto kusu nachomýtl... Jednu hvězdu tedy dávám za fakt hezkou vyšetřovatelku, nějaká ta panoramata (tradiční omluva špatných filmů), snad pár humorných, či spíše bizarních vstupů (včetně Xindla X). Jinak vlastně není co hodnotit, do detektivky to má daleko jako želva do sprintera. ()

myp2p odpad!

Štáfku, až příště budeš kritizovat Mišíka za špatné herecké výkony, drž hubu!!! Tě herecky strčí do kapsy a zpět.  Nelogický příběh i na stupidní komedii. Xindl naprosto nechutným způsobem vnucuje svoji odpornou muziku. Jo a pí Alžbeta Ferencová by místo v komedii podle jejich pohybů a neustálým házením hlavy měla hrát ve filmu pro dospělé. Fuj ()

Shadyllady

Nechápu proč se všude cpou Slováci. Už mě to leze na nervy. Slováky mám ráda jako lidi, máme tam rodinu, ale sakra v TV je vidět nepotřebuji a NECHCI. Jsme snad rozdělený státy už přes 30 let, tak proč si do prkýnka nedělají svoje TV pořady a seriály? Fakt mi kazí dojem, že česky mluvící tam byli snad jen 2 herci. Ať s tím jdou už někam. Děj byl taky o ničem. Bod dávám pouze za ten Hvar. ()

mira007

Tak i Nova přišla po Primě s československou policejní stanicí v Chorvatsku a první díl tohoto mi nabídlo něco málo lepšího než konkurenční Na vlnách Jadranu (2023),  pomohl tomu ten žánrový posun k větší  komedii ( což ono česloslovenské policejní letní tažení Chorvatskem mimo sezónu je samo osobě absurdní vtip ) a hlavně duo Štáfek a Ferencová celkem funguje zábavněji než utrápený Hádek s depresí a dekompresí. A to navzdory tomu, že těch rádobyvtipných slovních přestřelek je možná víc než by muselo, ale aspoň někdy fungují. Mně ke spokojenosti stačí moře a sluníčko, takže kdyby se vykašlali na nějaký vraždy tak udělají líp. ()