Tarzan, opičí muž

• Česko Tarzan, opičí muž (viac)

Mladá žena Jane Parker se po smrti své matky připojí k výpravě svého otce do hlouby Afriky. Výprava postupuje směrem na území, kde má žít africká legenda Tarzan, údajně napůl člověk a napůl opice. Parker chce objevit takzvané vnitřní slané jezero, o kterém se dozvěděl ve starých egyptských záznamech. Ve chvíli, kdy se výprava po mnoha těžkostech dostane na břeh jezera, je napadena domorodci. Nosiči jsou povražděni a Parker s dcerou a ještě jedním bělochem zajati. Naštěstí je nedaleko Tarzan... (oficiálny text distribútora)

Gilmour93

Jane chtít ošahat Tarzanovo svalnaté tělo, Jane chtít ojet Tarzana, indický slon v Africe, psychedelický vodní souboj se škrtičem, Jane natřená vápnem mít kozy venku, Tarzan zlomit vaz 150ti-kilový kulturista, Richard Harris vést filozofické řeči, Jane mít kozy ven už i bez vápna, Tarzan odpanit Jane a šimpanz jim do toho kecat, a na závěr, jako zoofilní vrchol večera, divoký orangutan se pokusit oba dva orálně uspokojit, zatímco po straně běžet závěrečné titulky.. Tohle mělo s Tarzanem společného jen liány a ty tam byly stejně jakožto falický symbol (jsou dlouhé, dobře se drží v ruce a Jane se na nich může dostat do nebe a zpět několikrát za den). Nicméně nemohu říct, že to pralesní ultrasoft porno bylo úplně špatné.. ()

iXtr3m3

Kedysi dávno pradávno som to videl na klasickej VHSke v sumultánnom rýchlodabingu a bol to zážitok. Bo Derek by som si v tej dobe prial pri sebe. Na druhú stranu je to príbehovo chudobné až chudé na kosť a nepomohol tomu ani veterán Richard Harris. Dve hviezdy za dve krásne Bo Derekine kozičky? Ale teraz vážne. Nebolo by to márne, film nie je až tak zlý, ale jednoducho skrz naskrz priemerný, aspoň čo sa týka príbehu a hereckých výkonov. Nebyť viackrát nahej Bo Derek aj full frontal, tak neviem. Čo sa mi ešte rátalo, tak samozrejme scény spracovania ľudožrútskej akcie. Taký malý predchodca resp. medzičlánok medzi hnusnýmia inak totálne o ničom Canibal Feroxu a potom stále relatívne novým a čerstvým Green Infernom. ()

Han22 odpad!

Oh shit, to byla ale chujovina. Se vůbec nedivím, že to radši o tři roky později natočili znovu s pořádnými herci a režisérem a příběhem a vůbec vším. Tady byly dobrý akorát ty kozy hlavní hrdinky. A při závěrečných titulkách jsem napjatě čekal, zda si Jane, Tarzan a ta opice střihnou trojku a stane se z toho úplně jiný žánr. EDIT 2024: Nevím co bylo horší, jestli porno neherectví Derekové, nebo hrůzostrašné přehrávání Harrise. O Tarzanovi nemluvím, ten se objeví až po 3/4 hodině a prostě jenom je, nemluví, nehraje. Hvězdičku bych přidal za přírodu a zvířata, ale za ty děsivé "erotické" a "akční" scény to prostě nejde. Tohle mělo vyhrát Zlatou malinu. ()

Cement73 odpad!

Táto dementná úbohosť si skutočne zaslúžila všetky maliny roku, tak ako boli navrhnuté. Režisér je alebo úplný amatér alebo tupý zvrhlík. Vidiac tie kreténske pohlady Jane ma chytali mdloby. Miešanie orangutanov a šimpanzov... Jazda na malom tuším že indickom slonovi v afrike... Tento výplod by mali zakázať. Fuuuj ()

baruss

Raspberry Award (Maliny) : 1982 : VÍŤAZ (1) : Najhoršia herečka - Bo Derek, NOMINÁCIE (+5) : Najhorší film, Najhorší herec - Richard Harris, Najhoršia réžia - John Derek, Najhorší scenár - Tom Rowe, Gary Goddard, Najhorší nový herecký objav - Miles O'Keeffe. ()

• Miles O'Keeffe v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)