V exekuci

Alarmující a doposud skrytý pohled na fungování obchodu s dluhy. Šestidílná dokumentární detektivka rozkrývá systém „dluhového labyrintu“ a na příbězích čtyř hrdinů Aleny, Jany, Zory a Karla odhaluje absurdity systému, které jim komplikují hledání řešení k jejich oddlužení. I přes všechny překážky ukazuje, že z dluhové pasti, ve které se nachází téměř desetina dospělých občanů České republiky, lze najít cestu ven. (Česká televize)

Recenzie používateľa Lore k tomuto seriálu (2)

V exekuci (2023) odpad!

Aktivistické manipulativní bahno. Je vidět, jak se posunulo vnímání zadlužování a finanční negramotnosti. Krotitelé dluhů rozhodně nečekejte. Místo toho levičácká jednostranná agitka, navíc poměrně dost nudná - pokud tedy pominu vztek, kterej ve mě tento "dokument" vzbudil. ()

Jak se vymáhají dluhy (2023) (E02) odpad!

Aktivistické bahno. Je vidět, jak se posunulo vnímání zadlužování a finanční negramotnosti. Krotitelé dluhů rozhodně nečekejte. Místo toho levičácká jednostranná agitka, navíc poměrně dost nudná - pokud tedy pominu vztek, kterej ve mě tento "dokument" vzbudil. Autor je neobyčejně odporná kreatura. ()