Los Angeles 1996 - policajt John Spartan (Sylvester Stallone), nazývaný Demolátor, v súboji s napoly geniálnym, napoly šialeným zločincom Simonom Phoenixom (Wesley Snipes) spôsobí nešťastnou náhodou smrť dvadsiatich rukojemníkov v troskách explodujúceho domu. Trest je vykonaný hibernáciou - zmrazením na desiatky rokov. Pre Phoenixa za jeho zločin, pre Spartana za neúmyselné zabitie... San Angeles 2032 - dokonalé mesto, plné harmónie, mieru a bezpečnej telepatickej lásky. Len kdesi v podzemí živorí skupina "zlých" ľudí, veriacich v slobodný život. Keď zločinec ako Phoenix počas konania o podmienečnom prepustení (čisto formálnom) ujde do tejto nenásilnej oázy mieru, polícii nezostáva nič iné, než priviesť k životu i Spartana, aby zachránil celé mesto. (TV Markíza)

sun.eagle

Jeden z nejlepších Stalloneho filmů. Jako desetiletý jsem ten film zbožňoval. Snipes byl můj hrdina, jemu jsem fandil. Naprosto skvělý humor a dnes už kultovní hlášky film posouvají nad úroveň běžných akčních béček. Neznámá Bullock je tu cute jako už nikdy. ()

EricNor

Pet hvezd z nostalgie. Ja fandil Wesleymu, hroznej zivel a k tomu ukrutne zabavnej. Pamatuju si, jak jsem sel z kina stastnej, ze jsem videl tak uzasnej film. Marco Brambilla od ty doby nic nenatocil, ale za me se tímhle zapsal do historie. K tomu ten bozi zadek Sandry. A dal bych si krysi burger. ()

mapollam

Aj po rokoch je to zábavné, dostatočne sebaironické a nekomplikované. Čo ma potešilo a na čom som sa zasmial, ako výstižne tento film z roku '96 vystihol budúcnosť. Inak nijak nevybočil z klišé a žánru. ...priznám sa, že tieto 90tkové žánrovky bez zbytočného filozofovania mám proste rád. ()

Clowie

Z tohoto filmu se stává legenda, asi jako z knihy 1984. Jenže to, co jsme považovali za literární sci-fi, to se nebezpečně začalo přibližovat skutečnosti. To neměl být návod, ale varování!!! ()

Johny203

Dnes už legendárny film ktorý parádne dozrel pretože si nevedomky robil srandu z dnešnej doby. Navyše je to ačkné, nahláškované, v určitých momentoch správne brutálne so skvelým kastingom. Sandra je tu rozkošná. Absolútna pecka! ()

Stallone chystá pokračování Demolition Mana

Stallone chystá pokračování Demolition Mana

09.05.2020

Herec Sylvester Stallone má poměrně ikonickou kariéru, specificky jeho série Rocky a Rambo zůstávají dodnes naprostými kulty. Z čeho se ale kult na papíře nikdy stát neměl, a přesto film zaznamenal… (viac)

Rodriguezovo „město bez hříchu“

Rodriguezovo „město bez hříchu“

21.02.2009

A Sin City 2 se opět odkládá. Šéfové produkční společnosti Dimension Films totiž oznámili, že Robert Rodriguez pro ně natočí sci-fi thriller Nerverackers. A bude se muset do natáčení pustit co… (viac)