Gen V

USA, (2023–2024), 14 h 7 min (Minutáž: 39–59 min)

Predloha:

Garth Ennis (komiks), Darick Robertson (komiks)

Ze světa seriálu The Boys vychází Generace V, strhující nový seriál, jenž se odehrává v jediné americké škole pro superhrdiny. Tito nadaní studenti otestují své morální hranice při soupeření o nejvyšší hodnocení na univerzitě a možnost přidat se k Sedmičce, elitnímu týmu superhrdinů Vought International. Když vyjdou najevo temná tajemství školy, musí se rozhodnout, jakými hrdiny se chtějí stát. (Prime Video)

Recenzie používateľa kenkaku k tomuto seriálu (9)

Gen V (2023)

1. Řada ** Podle toho kvikotu (a rostoucí woke agendy) jsem čekal, že to bude gender swap seriálu The Boys (takže “The Girls”). A prakticky je. Tedy krom té souvislosti s The Boys… to je jen laciná návnada na diváky. To co se děje na obrazovce je víc debilní než bych čekal, výrazně méně krvavý, zaměřený na nenávist proti mužům a drtivou část stopáže užvaněný (tedy škrtněte z Bandy násilí, nahotu a pak přidejte “silné ženské postavy” a konverzace o tom s kým bych chtěl kdo chrápat a je z toho Gen V jak vyšité). 2.Řada (sračka pokračuje) TBD.  ()

Season 1 (2023) (S01)

Podle toho kvikotu (a rostoucí woke agendy) jsem čekal, že to bude gender swap seriálu The Boys (takže “The Girls”). A prakticky je. Tedy krom té souvislosti s The Boys… to je jen laciná návnada na diváky. To co se děje na obrazovce je víc debilní než bych čekal, výrazně méně krvavý a drtivou část stopáže užvaněný (tedy škrtněte z Bandy násilí, pak přidejte “silné ženské postavy” a konverzace o tom s kým bych chtěl kdo chrápat a je z toho Gen V jak vyšité). ()

První den (2023) (S01E02) odpad!

Jasně, The Girls v plné síle. Pipky žvaní, pipky fetujou, pipky točí “porno”, pipky šílí ze sociálních sítí… proč jsem neviděl “v lese” žádný ženský? Solidní woke crap. ()

#ThinkBrink (2023) (S01E03)

Proč v tomhle seriálu šukaj ženský oblečený? Pozn:. Jedna holka pomáhá druhé čůrat na záchodě… The Girls to The Bone… a udělat z bulimie superschopnost, vyžaduje odvahu… ale udělat z gender fluid superschopnost, to už je zoufalství. ()

Celá pravda (2023) (S01E04)

Další explodující penis v The Girls (co chtěl znásilnit oblečenou ženskou). Další chlap/úchyl co je fascinován doslova každou dírou co najde… a ten krásný gay páreček. A co to bylo na závěr s tím střihem!? ()

Vítej mezi stvůrami (2023) (S01E05)

“Chci s nima (fluid) mluvit”… “pohlaví je jen abstrakce”… víc woke už to nejde. A co to bylo za vsuvku s tím “The muppet show”? Co to je za kokotinu s kapslema? Ta co se zmenšuje… má speciální zmenšovací, aby z ní nevystříkla jako přezrálej beďar? Tenhle seriál je vypatlanější čím dál víc. ()

Jumanji (2023) (S01E06)

Jako fakt sex v kalhotách? Vybuchují tam pinďoury, ale potenciálně solidní hambatou šukačku je trěba stáhnout na úrověň Studia Kamarád? Jediné pozitivum psycho epizody jsou odpovědi. Jinak souhlas s vrchní ropuchou: “jsme všichni v prdeli”. ()

Virus (2023) (S01E07)

“Přestaň se měnit na kluka, když chceš znít důležitě”. Prakticky krom jednoho odhalení (motivu děkanky), klasická odpadní epizoda o ničem. Jen se snaží o větší integraci s The Boys. Pozn.: když vidím jaká to jsou vypatlaná paka, virus je dobrý nápad. ()

Strážci Godolkinu (2023) (S01E08)

No jasně… zatwistovat s postavami. Virus je skvělý nápad. Škoda že všechny kladné postavy už nežijí. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD