Zveme vás na vzpomínkový večer a benefici #ThinkBrink, která se koná dnes večer na Godolkinově univerzitě! Až se dveře v 19:00 otevřou, nezapomeňte na červeném koberci předvést své nejlepší róby! Vyfoťte se a přiťukněte si šampaňským s těmi nejslavnějšími superhrdiny a hvězdami a sledujte dojemná vzpomínková videa na legendárního profesora Brinkenhoffa od A-Traina, Deepa nebo Polarity! (Prime Video)

pools

Tak celkově po třetím dílu obrovské zklamání. Seriál je koncipován jako Riverdale říznuté soft pornem. Děj mě absolutně nezajímá, postavy otřesné, hlavně hlavní postava mě úplně míjí. Z původní myšlenky The Boys nezbylo prakticky nic, možná tak zaměření na povrchnost médií. Palec dolů, ale tak dobré abych tomu dal odpad to není... ()

warrenur

"I just pushed too many people..." Fake-ove gala a manipulacia nasej ciernej princeznej vo svojej prvoplanovosti a citatelnosti ma nebavila. Zato linia s "grcajucou" milou zhulenou blondynkou bola zabavna a posledne 2 minuty dokonca vyborne. Zial, to nestaci vyvazit 90% generickej epizody. Slabsi priemer. ()

Tom10000

3.díl. Marie se spolu s děkankou Godolkinovy univerzity vydává na vzpomínkový večer pro zesnulého profesora Blinka. Společně s ní vyrazí na tuto akci i její spolubydlící Emma. Obě dvě si však nechtějí nic říci, jelikož se stále neznají příliš dobře, aby se staly kamarádkami. A jejich vzájemná, až příliš dobře viditelná podobnost je od sebe spíše naopak odrazuje. Poté, co si však mladá blondýna vyslechne nabídku od jisté producentky, a ostré narážky na její zdraví ze strany matky, vydává se na záchody, kde si chce zřejmě znovu ublížit. Naštěstí, blízko ní je i černovláska, a společně najdou (konečně) smysl pro tu druhou. André se dostává do úzkých, je na něj ze všech stran vyvíjen silný nátlak. Pro něj tu však stále zůstává Kate, která k němu, překvapivě, projeví silnou náklonnost, a společně se vyspí. Závěrem všeho jest společné setkání pomocnice Brinka, Jordan, umějící se proměnit jak v dívku, tak v muže, a Kate s Marií. Každá z nich najde pro sebe dobrou kamarádku. Emma má ale potíže. Poté, co se o ní André dozvěděl, vydává se, i přes jeho pochyby, na akci, kde se pokusí najít Sama, bratra zesnulého Golden Boye. Sice ho najde, ale ani její zmenšená podoba ji nepomůže dobře se skrýt před podivnými ozbrojenými muži, hlídající celý "Les", dosud utajovaný program probíhající pod budovou Godolkinovy univerzity. A co je ještě divnější, André se dozví, že i jeho otec o něm nemálo ví (...). 90 procent. Velmi dobře zpracovaný díl, a na rozdíl od předchozích první, jenž si zaslouží vysoké hodnocení (ač s rezervou pro další). ()

cernakus odpad!

Prožil jsem si 3 hodiny utrpení, ale co bych neudělal, abych mohl hodnotit objektivně. Tomuto počinu nefunguje nic. Nešokuje, protože Banda už dávno diváky zatvrdila. Nezaujme, protože jen replikuje momenty z Bandy. Nudí, protože dialogy jsou dětsky naivní. Znechucuje, protože hrdinové jsou fádní, nezajímaví. Odpuzuje, protože tam hraje samá nula, která nemá charisma ani herecký um. Pět negativ znamená ztrátu pěti hvězd. A co nám zbývá? Ano milé děti, pouze odpad. Kterým tento exkrement je.  Dál se týrat nebudu, ale až se odemkne celkové hodnocení, ještě se k tomu vrátím. Kdyby raději než vymýšlení spin-offů chudého materiálu už konečně dokončili hlavní počin značky. Ten se taky táhne jak snopl málého dítěte. ()