Horká linka duševního zdraví Godolkinovy univerzity připomíná studentům, že ani v této těžké době na to nejsou sami. Můžete být neprůstřelní z vnějšku, ale zevnitř už ne. Náš starostlivý personál je vyškolen poradit si s emocionálními problémy superhrdinů a je tady jen pro vás. Jestli s někým potřebujete mluvit, stačí nám zavolat nebo napsat. #GodolkinovaPecuje (Prime Video)

William_

Když si lidé v komentářích stěžují že spousta věcí zde není reálných a nedává smysl, tak i v The Boys jich hned několik napočítám a nějak extra to tam nikomu nevadilo. Za mě parádní druhý díl, který mě zaujal přeci jen o něco více než úvod, a to se tady toho moc nestalo, až na samotný závěr. Zatím si nestěžuji a těším se na zbytek. Ukrytý mobil v rozkroku sochy před školou byl skvělý, jsem zvědavý jestli si díry v soše v dalších epizodách někdo všimne. Cením i mini pomrknutí na závěr 3. série Bandy, kdy se ve zprávách objeví novinka že Homelander uškvařil civilistu před zraky mnoha lidí. ()

wampyrelli

Jeeesus, don't cut yourself on that edge, series. Působí to na mě jako dost nezvládnutej grimdark. Tyhle věci potřebuju odlehčit humorem, klidně drsnějšim. První série The Boys tohle celkem měla, ale tohle mi moc nedává. Nejsvětlejší barva morality je tu tmavě šedá, a neni to ani vtipně stylizovaný (jako některý jiný komiksy), ani to neni realistický. Takový bradavice, kde všechny čtyři koleje jsou Zmijozel, to mi nepřijde uplně moc zábavný... ()

molcan2

Neviem, prečo to stále pozerám, nie som fanúšikom teenagerských drám. Ani keď som bol tínedžer, nebol som fanúšikom tínedžerských drám. Cobra Kai je príkladom seriálu, ktorý využíva prvky tínedžerskej drámy, ale dokáže udržať podstatnú časť divákovej pozornosti na akčnejšej dejovej línii okolo dospelých a ich dogy. Tento seriál sa tiež snaží zahrnúť akčnú zápletku podobnú Harrymu Potterovi alebo Stranger Things, ale stále sa zameriava predovšetkým na vzťahy a pocity ľudí. Zdá sa, že táto epizóda sa menej snaží byť šokujúca, ale teraz majú o jeden trik menej. Práve si uvedomujem, aká hlúpa je premisa tejto školy. Je to ako Bradavice pre vyprahnutých narcistov. Takisto mám veľa otázok o tom, ako fungujú schopnosti niektorých z týchto ľudí tesne predtým, ako ma prestane zaujímať, aké sú na ne odpovede. Myslím si, že ich schopnosti fungujú tak, ako scenáristi chcú, aby fungovali podľa toho, ako si to daná situácia vyžaduje. Je tiež ťažké sledovať, ktorá osoba čo robí, pretože na začiatku to akosi rýchlo prefúknu naraz, niečo ako v prvom filme Jednotka samovrahov. ()

warrenur

Fajnove nazvucenie uvodnej Nothing else mathers od Phoebe Bridgers, ktory naspievala tusim uz dobre 2 roky spat. Pasovalo. Savage reakcia spravnej rady a este viac vykreslenie "autenticity" selfie-zmrdov bolo "on point". Zaver pekne vygradoval. Ma to svoje momenty, ale je to pre mna velmi citatelne a nalinkovane. Neuskodili by ine postupy v scenarii hlavnej linie. Meh..mimo tych par wtf momentov, nic moc. ()

Tom10000

2.díl. Marie Moreauová se krátce po smrti Golden Boye, nejlepšího studenta univerzity, a profesora vedoucího oddělení pro výcvik superbojovníků vyrovnává s překvapivou novinkou: kdosi z vedení ji umístil do první desítky Vyvolených, těch nejlepších z nejlepších. Moc si však nezvyká. Díky její současné slávě se musí s každým fotit, dovídat se o nejrůznějších drbech, a též se sejít se známou moderátorkou, aby jí poskytla připravený rozhovor. Zároveň se tím straní své nejlepší kamarádky Emmy, a otevírá v sobě nepříjemné rány z minulosti, jež ji zavedou až za děkankou. Prohnanou mrchou, využívající její slabost ve svůj prospěch. André se dostal na první místo, a má udělat radost svému otci. Namísto toho se ale rozhodne spojit se s Kate, a společně najít příčinu smrti jejich kamaráda. Emma se mezitím skamarádí se dvěma holkama, z nichž obě jsou prohnané mrchy (ač jedna má možná menší slitování). Jelikož se cítí ublížená, rozhodne se zmenšit, a tím se ještě více sužovat vnitřní bolestí (...). 80 procent. Mnohem leší než první díl, ale na skutečný průlom to zatím ještě nevypadá. ()

• V epizodě je zmíněn Sigmund Freud, což byl lékař–neurolog, psycholog a zakladatel psychoanalýzy pocházející z Freibergu, dnešního Příbora. (Duoscop)