Šest tisíc let čekal Ivan Sliz na vysvobození ze speciálně uzamčené komnaty. Nyní, když je opět na svobodě, spřádá plán na ovládnutí celého světa, ale v cestě mu stojí šestice mladých lidí, kteří se díky vesmírné síle mění ve Strážce vesmíru - odhodlané bojovníky dobra. Snímek vznikl na základě úspěšného seriálu. (oficiálny text distribútora)

Vyrida

Každý v mém přibližném věku si na těchto sexy latexových postavičkách ulítával a kdo říká že né, tak morfuje dodneška. Původnímu seriálu jsem proto musel dát už z dětské nostalgie plných 5 hvězd, ikdyž z dnešního pohledu jde o nekoukatelnou krávovinu. Od filmu jsem proto očekával něco podobného, ale v konečném důsledku mě bavil ještě míň, než leckterá 30ti minutová epizoda. Hned prvním a oku viditelným velkým zklamáním je absence tří hlavních herců ( červený, žlutý a černý strážce ), kteří se do filmu nemohli dostat kvůli smlouvám upsaným už k zmíněnému seriálu. Pak je to spousta keců o ničem na úkor soubojům, kterých je opravdu minimum a popravdě to byly hlavně ony, kvůli kterým jsme každý víkend brzy ráno žhavili ovladače našich televizorů. Efekty mě překvapily, protože to vůbec nebylo tak hrozné, jak se všude povídá a můžu vám říct, že jsem viděl už daleko horší práci i v leckterých novějších filmech. Scénář jak jsem už nakousl mě zklamal, protože byl hloupý, veskrze nudný, ale dětem v tehdejší době se to mohlo líbit, to nepopírám. Já mám však tu nevýhodu, že se mi tehdy tento film nepodařilo zhlédnout a dnes už mám na celou věc trochu jiné úhly pohledů. I tak tomu dám dvě hvězdy, protože kostým do kterého oblékli Gabriellu Fitzpatrickovou v roli bojovnice Dulcy, je neuvěřitelně rajcovní dodneška ;)) ()

Hees

Sú aj oveľa horšie kúsky ako toto veldielo.Nebudem ich tu vymenovávať.Ale za to príbeh to nejaký malo a pozerať sa to dalo tiež takže odpad nie :). ()

Wiikii odpad!

Už v mých 4 možná dokonce 5 letech jsem si říkal co to je za kravinu... Ten seriál ještě měl něco, ale jen ten seriál... HODNOCENÍ: však víte ()

fars odpad!

Je dost serialu ktere jsou dnes opovrhovane, i kdyz kdysi na nem dost lidi, vcetne me, docela ujizdelo. Ale tohle je jeden z tech ktery se mi zdal trapny uz i v sedmi letech. Film na tom neni o moc lepe. Proste brak, kyc, hnus, neoriginalni kupa sracek, do pekla s timhle kusem srotu!!!! ()

emo odpad!

Je podľa vás seriálová predloha shit? Tak tento celovečerák vás nesklame. Toto je MEGA-MORFING-SUPER-POWER-SRAČKA!!!!! ()

Triple H odpad!

Pamätám si ako som otca na toto vytiahol do kina (kde nás bez preháňania bolo dohromady 6) a čudujem sa, že to v zdraví prečkal. Ja s kamrátom sme sa však bavili. Čo sa filmu týka, platí to isté čo pri seriáli. Herci horší ako zostava z Teleshoppingu, masky ako zo strelnice na kolotočoch a scenár písaný po lobotómii. Keď k tomu prirátame, že hlavný zloduch sa volá Ivan Sliz (to fakt treba vidieť), máme odpad ako vyšitý. ()

Savo odpad!

Dokoukat takový skvost je doslova kumšt a dodnes nechápu, že jsem to vydržel! Myslím že na počest tohoto dílka by měla vzniknout nová kategorie filmů. Béčka už máme takže Power Rangers je jednoznačne "Céčko" ()

Kosmik 1

Z nostalgie a taky proto, že jako malé dítě, jsem chtěl být taky jedním ze strážců vesmíru. :-) A který malý kluk ne? Tenkrát to strašně frčelo, zdejšímu odpadovému hodnocení se divím. Každý raději dá odpad, než aby měl vlastní názor a náhodou se před ostatními neztrapnil...no jo musí se jít přece s davem...ubohost... ()