U plošiny se objeví pohotovostní loď, což v týmu vzbudí naději, že odplují pryč. Geoložka Rose má tedy čas do východu slunce, aby odhalila vědeckou podstatu záhadného popela na palubě, než posádka opustí loď a dá se na útěk. S rostoucím napětím jsou však někteří nuceni vzít situaci do vlastních rukou, což má vážné následky. (Prime Video)

Martrix

Trochu mi to připomíná jiný seriál...nejspíš kvůli tomu "popelu". Jenže Katla byla vizuálně atraktivní díky Islandské krajině, takže i přes občasná zaškobrtnutí ve scénáři, se divák nenudil. Tady je to ale na hraně, resp. škobrtá se tady jak o život. Přesto zkusím co bude dál. ()

kenkaku

Já nějak nevím. Sice to není čisté konverzační cvičení, ale to co se děje je “divné”. Navíc chování postav je nesmyslné (celá eskapáda se záchranou lodí byla padlá na hlavu). Prostě mě to nechytlo tolik, abych měl chuť se na to dívat opakovaně = víc než dvě hvězdičky to prostě nedá. ()

warrenur

Vidiny, hojenie a ten zaver mi davaju za pravdu, ze to bude len dalsia z generickych bachoriek, ktorymi nas castovali menej kvalitne produkcie. Manazerka je zrazu vedkyna a daslie haluze. Dam este jednu epizodu a snad aspon dianie na plosine bude uveritelne, co sa tyka psychologie postav. ()