Ropná plošina

• Veľká Británia The Rig

Když záhadná mlha odřízne ropnou plošinu Kinloch Bravo od veškerého spojení se skotskou pevninou, musí osádka bojovat za návrat domů a zároveň zvládat ekologické tlaky, rostoucí paranoiu a zvyšující se napětí. Když se však ukáže, že hrozba, které čelí, přesahuje jejich nejdivočejší představy, musí se rozhádaní členové týmu spojit, aby přežili. (Prime Video)

Recenzie používateľa Sepp598 k tomuto seriálu (4)

Epizoda 1 (2023) (S01E01)

Vypadá to dost průměrně, což mě trochu zklamalo ve srovnání s jinými seriály od Amazonu. Herci tu jsou při nejlepším ok, občas mi tu nesedí střih (je to takový nepřirozený) a logika mezi dialogy je taky trochu jinde. Přeci jenom je tu záhada, díky které se chci dívat dál, tak uvidíme, kam to povede. ()

Epizoda 2 (2023) (S01E02)

Atmosféra houstne, záhad přibývá. Rozhodně to není tak, jak jsem čekal, ale furt to stačí na to si pustit další epizodu. ()

Epizoda 3 (2023) (S01E03)

Za mě teda zatím nejslabší epizoda. Nejvíce asi bolí nelogické chování postav a divně poskládané dialogy. ()

Epizoda 4 (2023) (S01E04)

Konečně se zase začalo dít něco zajímavějšího. Škoda jen, že nelogičnost a stupidita postav přetrvává. Snad se tempo podaří udržet až do konce. ()