Osádka vrtné plošiny Kinloch Bravo ztratila spojení se světem. Nejprve je odkloněn jejich vrtulník a poté celé ropné pole pohltí záhadná mlha. Pokusy šéfa plošiny Magnuse najít praktické řešení zmaří děsivá nehoda a rostoucí pocit neklidu na plošině. (Prime Video)

choze

Prostředí plošiny + mysteriózní zápletka o záhadné paralyzující mlze + ústřední duo Iain Glen a Emily Hampshire, všechno fajn. Laciný digi vizuál + zatím jen průměrný scénář, od kterého ani do budoucna žádné zázraky nečekám, už tak fajn není. Škoda, mít to lepší tvůrce/produkční zázemí, mohla to být žánrová pecka. ()

Martrix

Od prvních minut bylo jasné, že jde o nízkorozpočtové seriálové béčko. Že je to snad z dvou třetin dělané ve studiu, takže autentičnost je nulová...dejme tomu, ale tato epizoda má otřesnou dramaturgii a postavy působí i přes účast dvou GoT veteránů, jako parta amatérských divadelníků. Je evidentní, že David Macpherson o práci na plošině nic neví. A stejně tak ani o tom, jak funguje komunikace, ale i vztahy v takových kolektivech. Pokud někdo čekal variaci na The Mist, bude asi dost zklamaný. Atraktivní prostředí se prodat nepovedlo, tísnivá atmosféra se nekoná...nenajdete tady nic ve slušné kvalitě. Ukončit sledování mi nedovolí jen zvědavost... co tak zajímavého David Macpherson vymyslel, že dostal možnost to realizovat. Je to první epizoda, asi ještě jednu zkusím, ale zatím to vypadá na můj přehmat roku... . ()

kenkaku

Bohužel 1899 napáchalo příliš škody, abych měl automaticky důvěru v ne příliš dynamickou (jakože) mystickou záležitost. Takže po pilotu spíš skepse a nedůvěra, že z tohohle vyleze něco zajímavého. ()

warrenur

Suhlasim, tvari sa to obcas az ochotnicky a to mnohych hercov poznam z inych, overenych a kvalitnejsich serialovych kusov. S "hmlou" sice prislo trochu mysteria, ale vidiny zraneneho a jeho "vykon" v zavere, zrejme budu, kedze nevidim zaner sci-fi, odporovat logike. Naviac, sledovat psychologiu postav v tak hranicnej situacii by mohlo byt velmi zaujimave, ale par dialogov a chovania zucastnenych bolo "mimo". Slabsi priemer. ()

Axident

Úvod velká slabota. Pochybuji, že by se z tohohle h*vna dal upléct bič. Celé to působilo jak nějaké céčko z Primy a ne áčko z Prime. Ocenil jsem pouze skotštinu. ()

Sepp598

Vypadá to dost průměrně, což mě trochu zklamalo ve srovnání s jinými seriály od Amazonu. Herci tu jsou při nejlepším ok, občas mi tu nesedí střih (je to takový nepřirozený) a logika mezi dialogy je taky trochu jinde. Přeci jenom je tu záhada, díky které se chci dívat dál, tak uvidíme, kam to povede. ()