Po loupeži se parta skrývá, ale zdaleka ještě není po všem. Roger kuje pikle s nečekaným spojencem. FBI prošetřuje stopu v Jižní Karolíně. (Netflix)

Anderton

Príbeh sa nám Ružovou uzatvára a domnievam sa, že celkom prekvapivo. Pripomína to viac Fargo a podobné čiernohumorné krvavé záležitosti, než predchádzajúce časti, rozumej bude tu o dosť viac mŕtvol, než by jeden čakal. A osobne si myslím, že minimálne v jednom prípade to bola skôr chyba. Ružová má slušné tempo a jej charakteristickou črtou je hlavne to, že scenár sa s nikým nemazná. ()

Rocky88

Viděno jako druhý díl. Nejsem přesvědčen, že nahodilé přehrávání dílů je dobrý nápad. V tomto případě jsou mi postavy stále ukradené, tématem loupeže stále nepřidává nic originálního, takže koukám spíš ze zvědavosti. ()

kenkaku odpad!

6 měsíců po loupeži - epizoda mě vyloženě vytáčela. Nejen obsahem (stále nedává smysl - proč sakra ten mamlas sedí?), ale i provedením (retardovaná scéna s přestřelkou v domě… super-retardovaná scéna na pláži… smysl závěru/nezávěru). To jako opravdu to co setkalo před půl rokem (loupež co jsem ještě neviděl) má vnést do všeho PO TOMHLE smysl? K čemu se na ní teď ještě koukat (vylučování metodou je jasné kdo má dluhopisy)? Jsem si jist, že sledování v tomto náhodném pořadí je nesmysl a seriálu jen uškodilo. ()

tomik99

Ani díl šest měsíců poté mě nezklamal. Postavy prošly opravdu velkou proměnou a někteří zaplatili velkou daň. Původní tým je nadobro pryč. Otázka tak zůstává - kdo dluhopisy má a bude jediný vysmátý? Bude to RJ či zcela někdo nečekaný? ()