Tri mladé hrdinky, tri veľké sny a jedna súťaž, ktorá ich môže všetky splniť. Klaviristka Anet (Kristal Shine), atlétka Marta (Dominique Alagia) a tanečnica Tina (Anna Šulcová) stoja na štartovej čiare dospelých životov. Majú sny, túžby a nádeje, ale aj rodinné a milostné problémy. Každá z trojice dievčat sa prihlási do súťaže Cool Girl s nádejou, že víťazstvo by mohlo pomôcť nasmerovať ich život správnym smerom. Postupne však zisťujú, že na to, aby si človek uvedomil svoju hodnotu, treba predovšetkým veriť v seba samého. (Continental film)

Wajny13 odpad!

Od filmu jsem nečekala vůbec nic, ale tohle předčilo všechno - nejhorší film, jaký jsem viděla. Bez děje, s osekanými scénami, vůbec žádný vývoj, stupidní soutěž, hodně věcí zbytečných, protože nebyli dále řešeny (např. kolab matky) a emocionální výjevy, které měly chytnout za srdce. O výkonu herců nemá cenu mluvit, protože tam nikdo pořádně nehrál. A vše je korunováno stupidními dialogy! Pokud si to chcete pustit..tak jen s lahví vína...vemte si radši dvě ()

AfroCmx odpad!

Naprostá katastrofa, ale to čekal každý. Všechny pozitivní recenze tady jsou od jednoho uživatele? Všechny účty založeny 30.04.2023 to je hodne podežřelé. ()

jigsaw44 odpad!

Geniálne a originálne vo všetkých smeroch. Minimálny až žiadny productplacement (hlavne BubbleTea a jedna nemenovaná drogeria tam vobec nie sú). Lepší príbeh a dialogy by nenapísala ani AI. S týmto vysokým hodnotením sa to určite zaradí medzi skvosty českej kinematografie. Snád bude čoskoro dvojka, lebo toto je TOP FILM, tak by si to zaslúžilo pokračovanie. Samozrejme ironicky. ()

OLAFtrueLOVE

Well, jakoby čekal někdo něco jinýho? Tvůrci a aktéři si nejspíš sebereflexí život stěžovat nebudou a cílovka taky zrovna neoplývá kritickým myšlení. No a my ostatní prostě pokrčíme rameny se slovy: "Hmm je to sračka." ()

milbelQ odpad!

Žiaden film som nesledoval len 5 slovom PÄŤ minút,  takže rekord. Kto to dokáže pozerať viac ako 5 minút mal by byť vyznamenaný titulom hrdina Sovietskeho zväzu IN MEMORIAM 😁 ()

patukgames

Extrémně velká placená propagace, která se zjevuje každou minutu v tomhle dojemným cringe filmu z kterého se vám chce brečet. Navíc chybí u Kristal pan F.B. s kterým by tento film nabral větší grády a byl víc procítěn samotnou paní Shinovou.... Film je navíc předpovídavý takže už od začátku víte co se tam stane, příběh extrémní shit ale kamera je oukej takže za to bych dal hvězdičku nahoru, jinak uvažuji nad tím jestli se n.e.z.a.b.i.t. Děkuji jednou stačílo Váš Cool Boy! ()

DanlinDan odpad!

5 minut. Tolik času mi vzal tento film z mého života. Běžte si pustit něco co stojí za to, protože v obchodě by tento film stál jako prošlé zboží, tedy nic. ()

Tadas

No pustil jsem si to na Netflixu za cílem to nezaujatě ohodnotit. Musím říct, že kamera a vizuál filmu je na jedničku, zatímco příběh, sled, herecké výkony.. odpad.. proto dávám 25% ()

lvi_psouk odpad!

Ty vole, jdu zvracet hřebíky... To si jako někdo stříknul do trenek, ne? Za tento film by měli popravovat. Nenacházím slov, takže ani nejsem schopen se vyjádřit, jak otřesná záležitost to je. ()

rashnomon odpad!

11.8.2023 Milí přátelé, příznivci a moji drazí,  jestli si myslíte, že toto bude další z třešniček českého kinematografického braku, jste na omylu. Jedná se o těžce rakovinotvorný snímek a místo toho, abyste tu riskovali sami sebe, Vám radši už doporučím i moje studentské filmy. A !pozor!, ani queer fetiš tu chybět nemůže.  Jediné, co mne nadchlo, bylo to, jak blízko toto mělo k upadenému penisu achjo. Alespoň něco to mohlo ozvláštnit. ()

Thalin odpad!

Měly zůstat u videí na TikToku. Tam se tak nějak počítá, že ze sebe bude člověk dělat debila bez hereckého umu nebo jen snahy o něj. I když, kolikrát i ti šašci na TikToku předvedou lepší herecké výkony a pobaví víc. ()

quokam

No, herecky tragcky, scenar (obcas, nebo teda velice casto) prachmizernej,  presto ma film sve jakesi skryte kouzlo, za ktere si nezaslouzi absolutni odsouzeni. 4/10. ()

Anul odpad!

Asi upřímně nevím, co jsem čekala. Herecké výkony na nule, při hádkách vypadají, jako by se za chvíli měly rozesmát, pak najednou drmolí, pak se řeč zas táhne a znějí jak u maturity, kdy nic neví a snaží se jen zaplácat čas. Děj předvídatelný, připomíná mi tu wattpad příběh. Hrůza ()

koval45

Zřejmě nejvysmívanější český film poslední doby, s naprosto příšernými ohlasy už od prvních zmínek a zveřejnění traileru. To jsem si já jako fanda i těch špatných filmů nemohl nechat ujít. A nakonec jsem docela zklamanej, vždyť to není zas tak hrozný. Rozhodně můžu pochválit aspoň technickou stránku, kamera respektive obraz a barvy - vypadá to pěkně, jak kdybych koukal na hudební videoklip. Hodně dlouhej videoklip. A i ten proklínanej product placement tady působí vlastně docela snesitelně. V tomhle ohledu byl rozhodně daleko horší Román pro pokročilé, tady to není zdaleka tolik masivní nápor. I přesto všechno ale nemůžu říct, že by mě film nějak bavil. Dějově nuda a klišé o tom jak všechno dobře dopadne. A titulní soutěž cool girl je největší slabina filmu, typická blbina ve stylu miss, navzdory velké výhře hodně lacině vypadající. Když už po tom pojmenují celý film, tak jsem si představoval, že půjde o nějakou mega reality show a tady se řeší spíš vztahy. Herecky nic moc - tam kde to starší generace drží nad vodou to ta mladší zase potápí. Ale tak pro tu cílovou skupinu asi dobrý... ()

Destoroyah

Trpel som od začiatku filmu až po koniec. Každú scénku som sa snažil nesmiať nad hereckými výkonomi, scenárom a hroznými dialógmi a verte mi, na tento film nechcete naraziť ani zo srandy. Tie hlášky ktoré vraj používa najmladšia generácia nemohli byť horšie. Ale pár plusov tu je a to je kamera... To čo sa deje v tomto "filme" je tak trápne a nezmyselné až sa celé toto fiasko dostalo medzi najhoršie filmy českej kinematografie, a ja úplne chápem prečo, len si nemyslím že je to až TAK zlé ako väčšina ľudí hovorí. Áno, ak sa vám zdá že mučiaca technika White Room nie je až príliš brutálna, nech sa páči, máte tu jeden a pol hodinový materiál ktorý nie len že vymaže mozog mučeníkovi, ale aj baktériam a rôznym mikroorganizmom ktoré sú v izbe taktiež. Ale aj tak som videl oveľa horšie filmy ako je Cool Girl no môj názor na tento film je taký že je to jedna z tých najtrápnejších a najhorších českých filmov aké som v živote videl. HODNOTENIE: 2/10 ()