Tri mladé hrdinky, tri veľké sny a jedna súťaž, ktorá ich môže všetky splniť. Klaviristka Anet (Kristal Shine), atlétka Marta (Dominique Alagia) a tanečnica Tina (Anna Šulcová) stoja na štartovej čiare dospelých životov. Majú sny, túžby a nádeje, ale aj rodinné a milostné problémy. Každá z trojice dievčat sa prihlási do súťaže Cool Girl s nádejou, že víťazstvo by mohlo pomôcť nasmerovať ich život správnym smerom. Postupne však zisťujú, že na to, aby si človek uvedomil svoju hodnotu, treba predovšetkým veriť v seba samého. (Continental film)

TheSompeque

Film Studená dívka je opravdovým překvapením. Překvapením v tom smyslu, kolik všemožných věcí nabízí. Herecké výkony, které se vyrovnají studentskému filmu, 18+ narážky, kterým se cílovka sedmiletých holek zcela jistě zasměje, scénář, kde v jedné scéně se z dramatického talku o smrti někoho blízkého z repliky na repliku přeskočí na pokec o rande. Děj předvídatelný jak klasická romantická komedie se táhne, nic se vlastně neděje a najednou to vše skončí epickým láskyplným endingem, kdy i slza ukápla nad pomyšlením, že jsem za tuhle majestátní podívanou a (ne)skrytou reklamu na OXO tea dal 200 kaček. ()

MrHlad odpad!

Sbírka filmových klišé zabalená do průměrného vizuálu s trojicí influencerek, které bolestivě zjišťují, že dělat voloviny na tiktoku z člověka herce neudělá. Product placementem přeplácané balancování na hraně mezi nudou a trapností může zaujmout snad jen diváky, kteří mají rádi alespoň jednu z představitelek ústředního tria. Ostatním tahle ochotnická show nemá co nabídnout. ()

Djoker odpad!

Kurvičky z OF, TT a YT se vydaly dobýt svět filmu. Kdo se neorientuje v aktuálních trendech, tak bude jistě překvapen, že ideál krásy má blízko k pavilonu ptakopysků. Pod záštitou marketingového kolosu Jíra Industries předvedly herecké peklo a jelito Tichý taky nebude zrovna nejostřejší tužka v penálu. Polovina těch kašparů se mihla v Clash of the stars, takže fanoušci bizáru si přijdou na své, ale jinak je to samozřejmě tragédie. ()

dr.horrible odpad!

Kamoš mal včera narodky, sme slopali rum a ja že daj tam nejaký trash. To sa nedá ani ohodnotiť. Pretože akože áno, smial som sa. Ale inak je to urážka filmu a ľudstva ako takého. ()

Chrustyn odpad!

Odporné, trapné zlo a absolutní dno nejen českého ale filmu jako takového, pokud se vůbec takový paskvil dá nazývat filmem. Trapnost v každé vteřině, kdy se vyloženě stydíte za každé vyřčené slovo a film dojíždíte pouze z morbidní zvědavosti, že vidíte něco tak špatného, že musíte vědět, jak to skončí. ()

hansel97

Herecky by to mohlo být o dost horší, hlavní průser je nezvládnutý děj, směsice postav a dějových linek, kdy divák neví, na kterou se soustředit, a hlavně neschopnost tvůrce se rozhodnout, jestli točí drama nebo komedii. ()

claudel

Od snímku s tak mizerným hodnocením v TOP 20 nejhorších filmů jsem čekal všechno mnohem mnohem děsivější. Ale nechce se mi svézt na vlně zdrcující kritiky. Ano, ten film se nepovedl, tak napíšu aspoň za co dávám tu jednu hvězdičku - za Dominique Alagiu - její postava a její projev se nejvíce blížil tomu, co lze nazvat reálné a uvěřitelné. ()

schizmo odpad!

13. nejhorší je film je fakt slušný vyznamenání :D. Za mě instant cancer a doufám, že éra influencerů bude v lidské historii brána podobně jako komunismus, teroristické útoky nebo  pedofílie. ()

maverick10 odpad!

Jsem silně věřící. Pokud na sekundu spozoruji, že nejsem loajalní k Bohu, mamince či Aleně Schillerové, musím se potrestat. Sebemrskačství stalo se mým celoživotním pokáním. Trhání nehtů a bičování žíněmi s hřebíkama se pro mě stalo tak rutinní záležitostí, že po čase stávala se tato činnost dosti lechtivou. Až jednoho dne a Alláh je mi svědkem (ou zase další nehtík), spočinul můj zrak na tomto veledíle. Od té doby mé sebemrskačství spočívá ve sledování tohoto veledíla over and over again. A věřte mi, je to očistec!!! Horší už je jen žvanění ABčka u poslaneckého pultíku. ()

M.i.k.e odpad!

tři krásné hrdinky bojující každá se svými problémy se sejdou v soutěži které jim změní životy...akorát že vůbec... hlavní hrdinky sice jsou tři a každá má svoje problémy (jedna žije sama s Brožovou a splácí dluhy po otci, druhá je lesba ale není si tím jistá a do toho ještě sportuje a třetí má doma náročného otce, kterému se nelíbí co dělá), ale všechny tři jsou zaměnitelné, nevýrazné (točení videí na internet z vás evidentně herce fakt neudělá) a jejich jednotlivé linky plné těch nejbanálnějších klišé nefungují ani na úrovní emocí Ordinace nebo Ulice. To samozřejmě platí i o spojovací lince v podobě soutěže o jakousi cool girl, kdy nejspíš bylo vlhkým snem Jeremyho Tichého přijít s jakože satirou, ale jeho dílo je nakonec přesně tím do čeho se - asi - chtěl trefovat. Já nejsem cílovka, tiktok nemám a nesleduji a díky těmto "influencerkám" s tím rozhodně začínat nebudu. Ono bohatě stačí, že jsem jim udělal službu tím, že jsem se na tenhle jejich amatérský kousek z čiré zvědavosti kouknul a udělal mu tak čárku na Netflixu, což je mnohem víc než si zaslouží. Trochu těšit mě může snad jen fakt, že jsem ho měl stažený v telefonu a puštěný jako kulisu v práci, díky čemuž sem toho nakonec udělal mnohem víc jen abych Cool girl nemusel věnovat plnou pozornost...0% ()

William_

1/10. Nutno říci že se asi jedná o dno české kinematografie a příčka 13. nejhoršího filmu je asi zasloužená. Nejprve začnu malým pozitivem a to tím, že malé holčičky mají konečně film své věkové kategorie a tvůrcům se podařilo namastit si kapsy dobře zvolenou cílovkou tohoto filmu. V pár momentech se mi líbilo celkové nasvícení daných scén. Tím pozitiva končí a to ostatní už jsou jen negativa. O nějakých hereckých výkonech snad ani nemá cenu mluvit, jediná Kristal působila nejpřirozeněji, ostatní bylo slabé i na amatérské divadlo. Product placementů bylo ve filmu tři prdele a extrém byly ty sauny, kdy kamera zabírala asi 20 sekund logo té firmy a pod tím holčinu čekající na auto - šílenost. Pokud bych měl někomu doporučit film věnující se influencerům, tak bych spíš sáhnul na novinku ze stejného roku a to zdařilý snímek #annaismissing. Tento film byl něco jako cirkus - podíval jsem se na to, pobavil jsem se nad bizárem, kdy se lidé co nemají herecké vlohy snaží "hrát", a s čistým svědomím jsem si řekl, že se na to už nikdy v životě nepodívám. ()

LasT_Olt

V polovině 16. století bylo v Itálii zvykem popravovat teology, kteří kritizovali zkorumpovanou církev tím, že je házeli do kotle s vroucím olejem. Nejznámějším mučedníkem je Pomponio Algerio, který byl nejdříve hozen do vroucího oleje, poté hozen zpátky do studené vody a následně zase do oleje, pro dosažení největší možné bolesti. Mimo olej byl často používán i dehet, olovo nebo víno. Přesuňme se do 80. let, 20. století, kde během rasových nepokojů v JAR rozvášněný dav popadne čtyřiadvacetiletou Maki Skosanaovou, kterou obviní z vraždy místního chlapce, navlečou na ni starou pneumatikou, polejí ji benzínem a následně ji upálí za živa. Roztavená pneumatika se prý zapekla do kůže a způsobila nelidskou bolest. Zmínit můžeme také skafismus, metodu mučení, kdy se v ranném středověku člověk nacpal sladkým až k prasknutí, poté se pomazal medem a nechal se ležet na slunci, kde se solidně doslova utopil ve svých výkalech a kde ho následně zaživa sežraly mouchy a další rozličný hmyz. Nejvíce kontroverzním způsobem mučení a popravy je však podle znalců způsob, vynalezen v ČR v dvacátých letech 21. století. Tři influencerky, z nichž dvě mají pseudojména jako nějaké pornoherečky z 90. let (neříkej mi že jsou to real jména..) natočili spolu s nějakou Šulcovou, kterou všichni kromě mě znají film s názvem Cool Girl!. Znalci se stále dohadují zda bylo úmyslem aby byl Cool jen film, nebo samotné girls v něm, každopádně bylo potvrzeno, že trailer k tomuto filmu pouštějí  Talibánci v případě, že chtějí exemplárně potrestat nepřátele státu, či severokorejský režim, který pouštěním traileru půl hodiny v kuse zabil tři dezertéry, kteří utekli na jih. Podle oficiálních zpráv ze tří různých lékařských fakult, jen samotný trailer způsobuje rozsáhlé krvácení do mozku, epileptické záchvaty, horečku a samozřejmě i pálení žáhy. Lidé, kteří na film jdou do kina mají podle všeho menší hustotu šedé kůry mozkové a tak jsou vůči účinku Cool Girl! imunní, ale já bych to neriskoval přátele! ()

Johnny.ARN odpad!

Ja som neveril, ale bola to skutočnosť. Ono to je skutočne fakt také zlé. Asi okrem kamery a strihu, zvyšok je čistý odpad. Dal som tomu šancu, videl som to, môžem si na to spraviť názor. Filmy s neherečkami môžu byť fajn, len to musí chytiť niekto kvalitný, po všetkých smeroch a hlasoch. Ako je možné, že tento príbeh bol knižný bestseller? Je to fakt len tak zle prevedené na plátno? Neviem a nikdy sa to nedozviem. Zaslúžený ODPAD! ()

oveckaoa

V podstatě se jedná o vykrádačku tohohle Backstage (2018) jen změnili tu soutěž z taneční na vědomostní/taneční a pak volný styl.  3 holky se přihlásí do soutěži Cool Girl kde je hlavní cena 1 milion a dovolená na kanárech jedna je tanečnice a její matka dluží přes 400 000 (úplná blbost, že by ji nevyhodily z baráku) druhá je běžkyně a je lesba  a třetí je beauty infuencerka (ženské líčení)  co má otce co neuznává tuhle ´´živnost,, . Do toho ta první má chlapa u ,kterého zjistí, že jí zahýbá (úplná blbost, že by jí vše na konci vyslepičil) druhá řeší to, že se jí líbí ta s tím chlapem a do toho ví, že jí její chlap zahýbá a třetí ma kamaráda co po ní jede , ale nechce jí to říct. Tak se dostanou do finále (tohle není ani spoiler je to tak okaté, že to je jasné každému i v trailerech to jde vidět) kde vyhraje ta s těmi dluhy nečekaně. Pak se ta co je na holky přizná, že je lesba   ta s těmi dluhy rozejde s tím chlapem a dostane nabídku na prodej nějakého nápoje a ta třetí dostane nabídku v seriálu a  začne chodit asi s tím klukem co po ní jel. Jinak je to film spíše pro puberťačky (spíše holky) v kině jich byla většina a byly nadšené neřeším kdo ty holky jsou nebo nejsou nemám instagram ani tiktok a je mě to jedno film má slušnou hudbu a ty holky taky nejsou k zahození. Kdyby to nebylo tak přímočaré a okaté, že zvítězí ta s těmi dluhy tak bych to ocenil výše plusové body za hudbu a celkově se film dá.  Je to na stejné kvalitě jak ten Backstage , ale tady to schytá ze všech stran jelikož jsou tam takové ´´herečky,, . Je to mezi 40 a 60 nechám to zatím na 60. P.s. v čem spočívala ta cool girl jedna uměla běhat, ale to umí snad každá jedna uměla tančit ,ale ve filmu se tomu věnují tak 5 minut a to umí taky každá a jedna radí holkám jak se líčit i tohle není umění a takových holek je více. ()