Tri mladé hrdinky, tri veľké sny a jedna súťaž, ktorá ich môže všetky splniť. Klaviristka Anet (Kristal Shine), atlétka Marta (Dominique Alagia) a tanečnica Tina (Anna Šulcová) stoja na štartovej čiare dospelých životov. Majú sny, túžby a nádeje, ale aj rodinné a milostné problémy. Každá z trojice dievčat sa prihlási do súťaže Cool Girl s nádejou, že víťazstvo by mohlo pomôcť nasmerovať ich život správnym smerom. Postupne však zisťujú, že na to, aby si človek uvedomil svoju hodnotu, treba predovšetkým veriť v seba samého. (Continental film)

VktrCZ

Kdo Dnes může žít bez sociálních sítí? Je to tady! Cool Girl! Vrchol české kinematografie s největšími influencerkami v České republice s ohromným dosahem, na který nikdo nepřišel. Ne vážně, v sále bylo tak 14 lidí včetně nás xd. Dokonce Cool Girl opovrhuje i samotná promítačka, jelikož jsem poprvé v životě zažil, že by se pokazila a film se musel posunout o 10 minut, to byla docela haluz.  Cool Girl bych popsal ze dvou úhlů. Nebudeme chodit kolem horké kaše. Když na Cool Girl budete nahlížet okem filmového kritika tak nebudete moc nadšen, jelikož z tohohle úhlu pohledu to není logicky žádná hitparáda, o čemž hovoří i hodnocení na ČSFD pouhých 9% xd. Ale tak to se dalo čekat že ano. Příběh je naprosto stupidní, nesmyslný, klišovitý trapný. Scénář jakoby napsal lobotom, který nikdy s nikým v životě nevedl konverzaci. Ty dialogy tak moc šustí scénářem, že to ani není možný, čemuž ani nepomáhají naprosto příšerné herecké výkony. Herecky nejlepší mi přišla asi Domi Alagia a nejhorší Anna Šulc. Ten film má 97 minut a chce odvyprávět linek, že by vystačili na celej seriál rovnou. Naprosto zběsile se tu stříhá, rádoby emotivní momenty střídají rádoby vtipy, často na sebe scény ani nenavazují a vůbec, ale vůbec nic zde není prokreslené ani trošičku. Všechno je úplně out of nowhere. Ale tak bídné kvality všech těchhle věci se daly očekávat. Pak je tu ovšem i druhý pohled.  Z druhého pohledu je Cool Girl skvělý film na který si zajít s kámoši a smát se nad tím jak je špatný. Je to skvělé guilty pleassure a pro milovníky bizáru přesně to co chtějí. Zkrátka to nesmíte brát vůbec vážně, naprosto vypnout všechny mozkové buňky a jít se zkrátka zabavit a zasmát nad neschopností tvůrců a hlavních hvězd. Z tohoto pohledu jsem byl opravdu uspokojen a byla to naprosto skvělá návštěva kina plná salv smíchu.  Cool Girl je prostě naprosto vymaštěná odporná blbá hloupá hnusná zrůdnost, která avšak zabaví svoji špatností. A přesně tohle jsem čekal a to jsem taky dostal, takže já jsem prakticky naprosto spokojený. ()

PanPyzamo odpad!

Docela dlouho jsem přemýšlel, ale nakonec přeci jen bohužel házím odpad. Počkal jsem si den a stejně si tak říkám, že to ve mě nic nezanechalo. Od začátku až do konce jsem nějak nebyl zaujat. Příběhově mě to nevzalo. Influencerky se určitě snaží, ale šlo podle mě vidět, že holt opravdoví herci vedle nich jsou na tom lépe, ale nechci tady influencerkám nějak nadávat. Jen mi to přišlo celé takové zbytečné. Skončilo to a já neměl nějaký pocit, že jsem si z toho něco odnesl nebo tak něco. Nechci spoilerovat, ale některé situace mi připadaly takové nereálné. Zkrátka mě to nechytlo a nebavilo. Nedoporučuji. Nikomu. Ani fandům zde vystupujících influencerek. Pokud si pustíte jejich TikToky, tak podle mě uděláte lépe. Ve filmu jim to ale podle mě moc neslušelo nebo aspoň ne zde. Mě to vůbec nechytlo. 0/10 ()

jigsaw44 odpad!

Geniálne a originálne vo všetkých smeroch. Minimálny až žiadny productplacement (hlavne BubbleTea a jedna nemenovaná drogeria tam vobec nie sú). Lepší príbeh a dialogy by nenapísala ani AI. S týmto vysokým hodnotením sa to určite zaradí medzi skvosty českej kinematografie. Snád bude čoskoro dvojka, lebo toto je TOP FILM, tak by si to zaslúžilo pokračovanie. Samozrejme ironicky. ()

patukgames

Extrémně velká placená propagace, která se zjevuje každou minutu v tomhle dojemným cringe filmu z kterého se vám chce brečet. Navíc chybí u Kristal pan F.B. s kterým by tento film nabral větší grády a byl víc procítěn samotnou paní Shinovou.... Film je navíc předpovídavý takže už od začátku víte co se tam stane, příběh extrémní shit ale kamera je oukej takže za to bych dal hvězdičku nahoru, jinak uvažuji nad tím jestli se n.e.z.a.b.i.t. Děkuji jednou stačílo Váš Cool Boy! ()

Lilith03 odpad!

Jednoznačně jeden z nejhorších filmů. Čsfd recenze jsou velmi neodpovídají, ale tady to výjimečně sedí. Největší průser je nezvládnutý scénář a režie... Tolik nelogických linek, člověk neví na co se soustředit a ono to ani nedává smysl. A to nemluvím ani o úplně nelogických záběrech s nelogickými scénami. Film se nedokáže rozhodnout zda se jedná o komedii nebo drama, ale ono by nebyla dobré ani jedno. Vtipy v tomhle filmu jsou neskutečně trapné, nevtipné a cítíte se u toho trapně za ty "herce". Brožová ta umí hrát jen naprosto labilní role nebo drama queen, takže vlastně to mohli hodit do dramatu, bylo by to asi lepší a třeba bych dala aspoň jednu hvězdu. Ono ani to zařazení není nejšťastnější, kdyby byl film označen jako "amatérský film" tak předejde nejspíše hodně negativním recenzím. Co bylo úplně hrozné byl zvuk, Domča neartikuluje nejlépe a věčně ji nebylo rozumět. Mimo příšerného ozvučení bych vyrazila i kameramana. Co mi vadilo vážně neskutečně jsou ty reklamy, zvládl to někdo napočítat? Čekala jsem je zde více než jinde, ale tolik jsem nečekala. Nevím zda pro někoho bude přínosné rozebrat jednotlivé "herce", ale tak aspoň pár řádků i k nim. Šulcová byla doslova příšerná, doslova její "skeče" pět let zpátky obsahují lepší herecké výkony. Kristal, no to bylo teda. Ta holka je úplně mimo, její čechoslovenština je kekel a dělá ostudu Čechům i Slovákům! Nevím na co si pořád hraje, holka jsi Češka, bydlíš v Česku, tak mluv tak, jak ti zobák narostl. To, že si na konec vecpala tu její vypatlanou Denisu mě ani nepřekvapuje, nejsem ten typ co by někoho urážel, ale já na tyhle dvě slepice nenajdu slušnější slova, omlouvám se. Domča jak už jsem psala neartikuluje dobře, ale z těch třech "hrála" asi nejlépe a jako jediná si i dle svých slov a vyjádření uvědomuje, že film je kekel, ale je rada za zkušenost. Kristal i Anna žijí evidentně v domnění, že jsou velké herečky... Robert překvapil, konec konců už někde málo hrál, takže se dalo čekat, že nebude vyloženě špatný. Ljuba tady teda smysl nedávala, mluvit neumí, pořád tam něco remcala, no nechápu proč tam byla. Jíra ani nehrál, choval se tak, jak se chová běžně a nebyl tam velký rozdíl od moderování Clashe. Ale ušlo to no. Natálie Kočendová měla jen malou roli, ale líbila se mi tam, je to šikovná dáma. Ten bratr z Mexika, to byl patlák, neznám a ani nechci. Bohužel i ty vedlejší role byli hrozné... Ty holky v soutěži děs, přítel Šulcové, přítelkyně z Mexika... Brožová jako vždy, Překvapuje mě, že Jan Šťastný se do toho nechal ukecat, ale mám ho ráda. Sabina i Filip v pohodě, ti jsou dobří herci. Na závěr tedy musím nejvíce zkritizovat tu nelogičnost, příběh nedává zkrátka smysl, je to nekvalitní a trapné. Happy endy na konci byli taky hrozné. Ještě že jsem nešla do kina a mohla jsem to vidět na Netflixu, tohle by byli vyhozené peníze, raději je pošlu na nějaký útulek. Otázka na závěr, je tak špatná i knižní předloha? Zajímalo by mě, zda je autorka s tímto paskvilem spokojená. ()

HanzoBureshi odpad!

Ach ty zlaté časy s Horst Fuchsem, protože tohle byl opravdu hodně dlouhý teleshopping. Už podle prvních recenzí bylo jasné, co divák dostane. Příběh tu byl skoro nulový, většinou mi přišlo, že se tu jen odříkávají dialogy z textu bez špetky nějakého hraní a postavy mi přišly duchem mimo. Každá dějová linka má ending jako z pohádky. Nejvíce mě položila dějová linka s Mexikem. Ani nevím, co je hlavním cílem tohoto díla. Je to jen celovečerní reklama, která divákovi vůbec nic nedá. ()

Feferonka1 odpad!

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) tvl  ošklivější film i lidi jsem ještě asi neviděl. Je kumšt trumfnout Skeleton Mana :) :) :) :) ()

Tomko87 odpad!

Prečo som si to pustil ? Neviem Prečo niekomu prišlo vhod obsadiť nejaké treťotriedne influencerky do produkt placement filmu ? Neviem. Toľko umeliny po kope som dávno nevidel.... ()

KolarikKing odpad!

Film dostál své pověsti. Ale cílovka v podání dívek ve věku 10-15 let bude asi spokojená. Natočit film v hlavní roli s influencerkami byl asi jediný způsob jak dostat mladé holky do kina. Tohle ale byl velký omyl. 0/10 ()

DvoRSTA odpad!

Tak tohle bolelo. Nechápu, jak tenhle sranec mohl dostat dotaci z fondu kinematografie. Z filmu si máme odnést nějaké moudro či zamyšlení. Odnesl jsem si lobotomii mozku a pocit, že mám pít pouze OXO tea a další sračkoidní značky. Děj se psal zřejmě podle toho, kdo ten den nasral režiséra nebo s ním jebal. Z influencera herce neuděláš, protože influencer umí hrát pouze tak dlouho, dokud mu to aplikace dovolí. Kdyby se ten sranec nenatočil, tak mohlo za ty peníze z fondu vzniknout něco lepšího, než 2 hodinový teleshopping.    Děj: sračka | Obsazení: chce se mi zvracet | Celkově: já viděl peklo ()

KaterinaSkop odpad!

Mega bizár, ale jelikoz jsem nic jineho neocekavala tak musim rict ze ta druha pulka mela spad az jsem se nestacila divit. Tam se stalo naprosto vsechno co jsem si ani nedokazala predstavit. Ale pripadne pokracovani rada vynecham ()

Jana548

Nic moc jsem od toho podle hodnocení nečekala. Opravdu to má spoustu mezer a pokud sáhnete po jiném filmu určitě uděláte lépe. Film je mířen max tak pro náctileté publikum. Nejvíc mě dostala část, kdy šli holky soutěžit do Cool Girl. Vážení režiséři: SPOILER: Představili jste 7 holek, pak v 1. kole jich tam sedělo 5, do dalšího kola, kde se čeká, že někdo vypadne jich postoupilo 5 a to že zůstanou 3 hlavní hrdinky bylo jasné od začátku. Ale tohle mě teda rozsekalo, to neumíte počítat, jasný je to jen film, ale jak to pak má být uvěritelné, když tam jsou takovýhle chyby. 2* ()

Grimaldi odpad!

I když se běžně k začínajícím režisérům snažím přistupovat shovívavěji, tak tím, že se Jeremy Tichý podílel i na scénáři, produkci a dokonce i herecky, všechna zdejší kritika filmu by měla směřovat k němu a po právu. Očekávat dobré herectví od influencerek už předem nešlo. Kristal Shine je v tom opravdu špatná, Anna Šulcová zas naprosto trapná. Jediná Dominique Alagia předvedla navzdory svým nafouklým rtům (což je věc osobního vkusu, ale já jejich fanoušek vážně nejsem) celkem fajn výkon. Samotná soutěž Cool Girl, její fungování a koncept, partnerské vztahy a stereotypy o Mexiku, seriál Špionka, to vše samostatně jsou naprosto stupidní a nekoukatelné scény. Tady tvoří téměř celý film a posílají ho tím na dno filmového odpadu světové úrovně. Když to jenom trochu půjde, vyhněte se tomuhle filmu sakra velkým obloukem. ()