Tri mladé hrdinky, tri veľké sny a jedna súťaž, ktorá ich môže všetky splniť. Klaviristka Anet (Kristal Shine), atlétka Marta (Dominique Alagia) a tanečnica Tina (Anna Šulcová) stoja na štartovej čiare dospelých životov. Majú sny, túžby a nádeje, ale aj rodinné a milostné problémy. Každá z trojice dievčat sa prihlási do súťaže Cool Girl s nádejou, že víťazstvo by mohlo pomôcť nasmerovať ich život správnym smerom. Postupne však zisťujú, že na to, aby si človek uvedomil svoju hodnotu, treba predovšetkým veriť v seba samého. (Continental film)

domirovec odpad!

Tenhle film byl jako ten nejvíce frustrující test z matematiky - byl pěkně na hovno, ale cítil jsem se úžasně, když už konečně skončil. ()

kondor77

Na film jsem se podíval jen kvůli mým dětským láskám, Sabině a Kateřině, které jsem obdivoval ve Vášnivých známostech 1 a 2. Nicméně film je o mladší generaci a já jen doufám, že šlo o nějakou rafinovanou parodii. V opačném případě se bojím o budoucnost lidstva. Dvě hvězdičky za mé oblíbenkyně. ()

sykyntosh

Tento film je opravdu velmi špatný. Je tu jen málo věcí, které lze pochválit, nic méně jednou z nich je kamera, o které se všude píše, že je v podstatě amatérská. S tímto tvrzením však rozhodně nesouhlasím. Ono je těžké, aby kamera působila hezky ve filmu, který je tak špatně ozvučený, sestříhaný, napsaný a v neposlední řadě také velmi špatně zrežírovaný. Ale vizuální stránka u tohoto snímku je rozhodně místy dost slušná. Nejhorší na celém filmu je ale výkon hlavních herců a hereček. Doufám, že si tímto ostatní tvůrci uvědomili, že lidé co stojí před kamerou mobilů nejsou totéž, jako ti, co jsou zocelování před filmovými kamerami. Pro nějaké vedlejší role, nebo zábavná camea klidně, ale pro hlavní role si raději vezměte opravdové herce. 2.5/10 ()

chrispe

Pustila jsem si to ze zvědavosti a čekala hovadinu. Myslím, že cílovka bude spokojená, děcka tak 11 až 14 let, spíš holky. Obsadit do hlavních rolí influencerky je dobrý marketingový tah, i když koukat na křečovité neherectví Anny Šulcové místy dost bolelo. Ale to cílovka řešit nebude, stejně tak neoriginální děj a celkovou plytkost. ()

rublik05

Film Cool Girl! to od začátku neměl vůbec jednoduché, neboť byl už tak nějak předem odsouzen k neúspěchu, zejména díky rozličné oblíbenosti hlavních hvězd mezi samotnými influencery, tedy v tzv. influsvětě. Moc tomu nepomohl ani trailer, který naplno odhalil, že tohle s největší pravděpodobností asi dobrý film opravdu nebude. Po shlédnutí musím bohužel konstatovat, že tomu tak skutečně je. Cool Girl! je vlastně taková směs různých filmových klišé, které jsou vměstnané do nezáživného a nezajímavého příběhu, který v sobě dost nešikovně kombinuje komediální a dramatické prvky, kdy pořádně nefunguje ani jedno z toho. Snímek je navíc šíleně nudný, hodina a půl se nekonečně vleče, nějaká gradace či spád zde prakticky neexistují. Překvapivě se ale najde i pár kladných vlastností, které je třeba zmínit. V první řadě se jedná o poměrně obstojný vizuál, pochvalu si zaslouží především dobrá kamera. Herecky to rovněž není zas až taková katastrofa, jak se na první pohled mohlo zdát, byť pochopitelně nejpřesvědčivější výkony podávají skuteční herci. Za mě je každopádně Cool Girl! naprosto zbytečný film, zachraňuje ho jen a pouze vizuál, jinak absolutně nemá divákovi co nabídnout. 1/10. ()

Likan7 odpad!

Dokoukat tenhle skvost mě stál hodně moc mega mozkových buněk. Hodně moc mega je trefný výraz, jak tohle hodnotit... Hodně špatný, moc dlouhý, mega trapný. Product placementem narvaný pokus udělat celovečerní film se 3 influencerkami..? Jsou to influencerky? Jednu znám, když si z ní Kluci z Prahy dělají srandu a ukazují lustry. A to asi vypovídá o všem...tohle je brak, u kterýho se nejde ani smát tý přemíry trapnosti. ()

Argondia odpad!

Velké, plastické, tupé, neherecké, tik tok instagramové peklo s botoxovými kačeřími hubami a scénářem ze špatného porna. Je opravdu k pláči, že takové kreatury jsou vzorem pro mládež, vyrostou z ní dementi s vypláchlým mozkem. Jsem moc ráda, že nepatřím k této vymaštěné generaci. To je konečná. Je mi trapně, že jsem to vůbec  viděla. Dominique si pamatuju ze Superstar, ale jak se, sakra, dostala k filmu? Zřejmě z pod stolu režiséra Tichého, jako její 2 kolegyně. ()

Braveheart94

S bandou jsme se vydali do kina v očekávání, že na tento film opravdu nikdo nemůže dobrovolně jít a chtěli jsme si naplno vychutnat atmosféru soukromého kina. Již slečna uvaděčka na mě házela nechápavý výraz a naznačovala, že tady není něco v pořádku. Kolegové, kteří se rozhodli zpříjemnit si zážitek popcornem dopadli ovšem podstatně hůře a již na pokladně schytali neskrývavý výsměch. O to víc nás překvapilo veskrze zaplněné kino, ve kterém se nacházely osoby, které působily dojmem, že jdou vážně sledovat film. Kvalita snímku splnila veškerá naše očekávaní a kinematograficky jsem dlouho nezažil kvalitnější podívanou. Celý snímek stavěl především na postavě Oldy, který konečně poskytnul komplexní návod na prolomení kruhu a vymanění se z těžkého friendzonu. Všem hlavním protagonistkám jsme neváhali hlasitě fandit od začátku do samého konce a k našemu překvapení celé kino sdílelo naše hořkosladké pocity a fungovali jsme v dokonalé symbióze (kam se hrabou tři mušketýři, tady se konečně projevila jednota a ochota fungovat jako jeden muž ve chvíli, kdy jsme čelili nevyhnutelné zkáze). Jediným problémem byla stopáž filmu, jelikož se tam nic nedělo a najednou byl konec. Ocenil bych vydání režisérské verze, která by zohlednila fakt, že střih během neukončené scény není to pravé ořechové a nechal bych ty dialogy dojít do konce nebo bych je aspoň napsal tak, aby dávaly nějaký smysl. Na druhou stranu chápu, že takto hluboké myšlenky nelze vměstnat do jednoho filmu a je potřeba dát prostor divákovi, aby si mohl zbytek domyslet. Nejvíce se snímek podobá asi Lynchovi a jeho Mulholland Drive – taky tam byly nějaký ženský, taky jsem to nepochopil, ale koukalo se na to dobře. ()

oldy odpad!

Když chcou trapné holky natočit trapný film,vnikne tohle. Bez socialních sítí ani ránu. Vzor pro špatný film. ()

Toshio odpad!

Chtěl jsem zkouknout tento fenomén, ze začátku to bylo tak krásně dementní až to byla zábava, to trvalo ale asi tak 15 minut. Pak si člověk zvykl a nastala smrtelná nuda. Vydržel jsem asi asi 34 min. ()

Funmichal odpad!

No tak to me p*ser na holy zada, jakozto diabetik (DM1) se tesim, az me na ulici nekdo bude zachranovat inzulinem, skvelej napad, jak nekoho zabit!!! ()

wennyy odpad!

Kdybych nemohl očumovat tři mladé šťávičky jak seschlý dědek v MHD a držet se zuby ne zuby, aby jim moje ruka nesjížděla směrem k broskvičce a moje myšlenkové pochody vedly ke znásilnění těhlech mladých žen, tak bych si radši pustil porno. ()

HERGImanCZ odpad!

Katastrofálně hrozné. Přestože samotná forma natočení je čistě průměrná, film trpí primárně naprosto tragickým scénářem a dialogy. Viděl jsem Triassic World od Asylum, kde klonovali dinosaury kvůli orgánům. Viděl jsem všechny díly Žralokonáda. Ale tady jsou téměř všechny myšlenky i to, co postavy vypouští z úst, mnohonásobně horší. První půl hodinu jsem musel pravidelně zastavovat, abych zpracovával, co za repliky na mě postavy chrlí. Nejhorší na tom je, že tady nefungují ani technické základy, jako je správný mix zvuku, a chybí tu jakékoliv originální záběry kamerou nebo alespoň náznak napětí. Je tu jen pár herců, jejichž výkon se dá sledovat, a je paradox, že Speaker je mezi nimi. Tenhle film je zkrátka definicí toho, co by se na ČSFD mělo hodnotit odpadem, a mně zkrátka nezbývá nic jiného, než mu jej udělit. ()