Táta, máma, tři děti, dva psi a kočka. Takové je složení jedné prima rodiny. Někdy si navzájem popletou talíře, jindy postele. Spojuje je společný dům a ještě jedna věc - všichni mluví! Jednou však musí dvounožci odjet na pár týdnů do vzdáleného města - a zvířata musí k hodné, ale cizí tetě na venkov. Všem je to líto, ale nedá se nic dělat... Nebo dá ? Dá! A tak se dva psovití a jedna - trochu zhýčkaná - šelmička kočkovitá vydají na dobrodružství. Někdy je dobře, jindy je hlad, někde číhá medvěd, jinde nevrlý dikobraz. Pouť je to strastiplná, ale díky vzájemnému přátelství a humoru - především psímu - všichni tři vandráci nakonec skončí v náručích svých nejmilejších. Nový snímek z produkce Walta Disneye naplňuje beze zbytku představy svého zakladatele o filmové zábavě - na své si přijdou rodiče i jejich ratolesti. (oficiálny text distribútora)

SamMarlowe

Jako malej jsem ten film žral, dneska jsem ten nahodou viděl a přiznám se, díval jsem se na film s velkou dávkou nostalgie. A nezklamal. Je to dojemné a milé a to říkam jako řádný cynik jsem měl slzy na krajíčku. I dabing je velice hezký. Jen lidi jsou tam ňácí divní, ale není jich tam tak moc. No za mně 5 hvězd. ()

Kaylar

U tohohle filmu jsem brečela, když jsem byla mladá. Brečím u něho i dnes, když mladá nejsem a jsem otrlá a cynická. Prostě tenhle příběh dvou psů a čičiny je takový, že mě bude dojímat úplně vždycky a taky se na něj vždycky ráda podívám. Krásné přírodní scenérie a šťastný konec jsou milým bonusem. Oceňuji, že film není nijak podbízivý a také má vcelku povedený český dabing. ()

audrey.ley

Neuvěřitelná nostalgie, která mě nezkalamala ani teď, jako dospělého diváka. Ano, příběh není nijak originální, mnoho scén lze předem odhadnout stejně jako to, že bude happy end, ale já stejně pokaždé na konci slzím dojetím. ()

Lucy39

Pokud trpíte na psy a kočky a máte rádi rodinné filmy , co se dají koukat s dětmi, pak vřele doporučuji ♥ klasický příběh hledání páníčků a dlouhé pouti plné nástrah ala Goro krouží kolem Tokia a čeká na píšťalku a na konci se brečí - tedy aspoň já, nestydím se.. a navíc v hlavní roli zlatý retrívr , to prostě nemůže nefungovat. ()

Akinaz

Tenhle film miluju od mala... Shadow, Chance a Sassy... nezapomenutelná trojka na své dobrodružné cestě k domovu. Moc mě bavil ten jejich humor, popichování a ten obrovský kontrast mezi psem a kočkou. Bavila jsem se v dětství, bavím se i dnes. 5* ()