Berlín prožívá zlatou éru a místní muž, kterého zajímají jenom sex a prachy, právě plánuje ukrást šperky za 44 milionů. (Netflix)

Adoshek

La casa de NUDA. Ždímání puvodniho serialu proste nefunguje a ani Berlín to sám prostě neutáhne. Já to zdejší vysoké hodnocení nechápu. ()

Jkczech

Luxusní spin-off, který mě bavil od začátku do konce i když jde spíše o "lásku" . Jsem rád, že tu nebyla nějaká přehnaná akce jak v La casa de Papel... Mělo to hlavu a patu, kdy většina věcí dávala smysl. Spousta zajímavých nápadů a chytlavé dialogy. ()

thf/42

Stylově navazuje na poslední (půl) sérii papírového domu, v tom že se jedná špíše o telenovelu než heist akční seriál. Neskutečně otravné jsou tu nekonečné a opakované dialogy o lásce mezi vedlejšími postavami, které jsem musel přetáčet. Je tu hlavní pár, ale bohužel i 3(!) vedlejší páry, překvapivě (netflix) heterosexální. Vztah mezi Berlínem a jednou z jeho desítek osudových (nebo kolik) bruntkoidních milenek co za život měl alespoň děj posouvá, ale je i (bohužel) hlavním tahounem děje. Konec už byl lepší, ale poslední dva díly to nezachrání. Je to lepší než Ulice. ()

Sardinka5

Je to fajn na oddech, ale na můj vkus je v ději věnováno příliš prostoru milostné zápletce na úkor akce. Krádež klenotů se odehraje ještě před půlkou série a od té doby se tam nic pořádného nestane. Jen se řeší, jak jsou do sebe hrdinové navzájem zamilovaní, rozvádějí se nebo se zase dávají dohromady. ()

JB001

S Papírovým domem to má málo společného, ale i tak mne to bavilo. Té lásky sice bylo na můj vkus přespříliš ale proč ne. Romantické komedie mám rád a tuhle pohádku jsem zvládl na dvě zkouknutí. Třešničkou na dortu byl návrat Sierrové a Murrilové. Kéž by takových filmů či seriálů bylo na Netflixu víc ()

Martinko991

Povinná jazda pre každého pre koho bol Berlin najoblúbenejšia postava z La casa de papel. Dostal som čo som čakal, snáď iba trošku viacej sa riešia vzťahy ako samotná lúpež avšak bavilo ma to stále. ()

Pokri

Slabučký scenár bez jediného zvratu. Lúpež je len niekde v pozadí, neustále sledujeme zamilované scény a "múdre" preslovy postáv. Budiž, kto chce sledovať romantickú telenovelu s drobnou zápletkou, možno bude spokojný, ale seriál, ktorý má byť napínavým trilerom a prequelom ku Case by mal vyzerať úplne inak. ()

chatwenna

Dno má sklep. Debilní charaktery, debilní chování, lovestory ala argentinská telenovala z devadesátek. Styděla jsem se dát jen jednu hvězdu, tak ta druhá je za song. ()

LadyLokiLili

Čekala jsem, že to bude obsahově více zaměřené na život Berlína. Z různých období a tak. Ve výsledku to byla další loupež ve stylu La Casa - samozřejmě slabší odvar. Když pominu, že jsem čekala, že serial se formátově nebude La Case vůbec blížit, tak bohužel musím srovnávat. Byla snaha o navázáni dalším  serilemo dokonalé loupeži… která teda nebyla ani z daleka tak dobrá jako v La casa. O Berlínovi a jeho životě jsme se teda nedozvěděli více, než co už jsme věděli z původní série. A bystrý dívat si taky mohl všimnout nějakých nesrovnalostí s informacemi co byly řečeny v La casa.  Když ten serial budu hodnotit, aniž bych brala v úvahu jakoukoli spojitost s La casa, tak je to slabší nadprůměr. Za mě neurazí, nenadchne ()

BullittSF

Trochu málo loupeže,trochu moc mýdlové opery, trochu moc bláznivé komedie, hlavně bylo vidět, že loupež neplánoval Profesor. Vizuální stylizace bila do očí a nesloužila příběhu. Proti La Casa i horší hudební doprovod, ciao bella!! ()

Zix.

Co se týče loupeže a úniku, tak byli dobrý  a přijatelný. Nechápu ale proč se sem tolik musela cpát láska a ty blbosti okolo ní jak se každý z lupičů zrovna v tu dobu zamiluje. Bez těhle zbytečností by byl se mi seriál líbil mnohem víc, takhle to působilo jak romanťárna u který se občas řeší krádež. ()

PoprockCZ

Není to špatné, ale je to spíš love story než heist. Berlin mi nebyl sympatický nikdy, takže když je hlavní postavou celé série, moc to na přitažlivosti nepřidá. Také mě zklamalo, že hned v 2. dílu jsou opět přítomné nerealistické přestřelky, které by hlavní hrdinové normálně rozhodně nepřežili. ()

happy.lenulka

Ufff. Miluju Papírový dům, Berlína nemusím. Námět, kamera, loupež super. Ale bohužel toto je jen asi 30 % filmu, zbytek se točí kolem love story a je toho tady až moc.... Nejvíc mě bavil Bruno s Keilou, celkově mi jejich chování přišlo nejvíc v souladu s mou představou seriálu - ano, je tam love story, ale zároveň jejich chování má logiku, nechovají se nijak extra pitomě a jejich činy mají opodstatnění. Naopak mě velmi štval Berlin, to fakt nechápu tu lásku, protože byl tak extrémně slizký.... brrr.... a taky cameron s Roiem, co prováděli po loupeži, to byl masakr :-(, první dva díly mě bavili, pak už jsem je přetáčela.... Celkově jsem dost přetáčela, ale i tak tam byla místa, co mě bavila. ()

Woitisek

Bude to přesně to, co od toho čekáte. Nejlépe bych tenhle spin-off popsal jako takové velmi uspokojivé DLC k Money Heistu. Najdete si tu všechno to, co jste měli rádi na původním seriálu, ale v menší škále. Máme tu promyšlený plán, sympatickou skupinu od sebe odlišných charismatických Španělů, co si mezi sebou utváří bližší vztahy a plno hezky zpracovaných zvratů. Berlín byl od počátku dost oblíbený, takže vznik projektu, kde dostane 80% spotlightu byl více než logický tah. Prostě je to kratší a lehce slabší Money Heist na menší škále. Pro fanoušky moc příjemný konzum. ()

Annaroz

Tady někdo vařil z vody a uvařil totální blaf. Nuda, bez nápadu, trapný a nezodpovědný Berlín, který se chová jako zamilované hovado, ostatní mu zdatně sekundují. ()

Tomasianov

Čistá definícia španielskej telenovely. Ničím extra neurazí ale o nejakom nadchnutí sa tiež zrovna dvakrát hovoriť nedá. Pred pozretím boli moje očakávanie asi predsa len o niečo vyššie. (6/10). ()

Nicholaes

Stačilo jedno odpoledne a večer a celé shlédnuto. Berlín (jako postava) mě baví, ostatní členové bandy docela dobrý a známé vyšetřovatelky pobavily. Děj dobrý, zápletka zajímavá, holky pěkné a celkově příjemný seriál, který tímhle určitě nekončí už jen proto aby se propojil s Papírovým domem. ()

kopirak

Proč to není film? Mohlo by to mít mnohem víc spádu a dravosti. Takhle se jen řeší vztahové zamotance, napočítal jsem jich osm, ale podstata uniká. Ještě že to jde přetáčet a tak jsem to celé sjel za necelé tři hodiny a i tak toho bylo moc. Sedmý díl potěšil, vidět tu zrzavou mrchu na silvestra stalo za to. ()