Beth souhlasí s tím, že bude dohlížet na Grieffovo vyšetřování. Mary si promluví s Janice. Harryho pokusy dostat z Edgara přiznání způsobí jenom problémy. (Netflix)

Anderton

Stále platí, že línia s Tuccim a jeho vrahom - poradcom je zaujímavejšia ako úesbéčko s detským pornom. Ale obe línie sú lepšie ako v pilote, takže aj celková kvalita sa v mojich očiach zvyšuje. Možno aj práve preto, že sa rieši istý vedľajší prípad ako skúška novinárkinej... oddanosti, loajality, morálnych zásad, to vie v skutočnosti len zadávateľ úlohy. Vyzerá to ale, že už žiadne odbočky až do konca série nebudú. ()

warrenur

Tie rozhovory su tak odtrhnute od reality, ze proste nemozem. A to, ze novinarka si jazdi naslepo na zaklade instrukcii je sice "catchi", ale ked sa nad tym len trosku zamyslite, podhadzuju nam hluposti, aby sme ich bastili, ktore vsak nedavaju zmysel. Motivacie?!...meh. Farar uz druhykrat povedal, ze kazdy je vrah, zavisi len od okolnosti. A to je zrejme veta, okolo ktorej vystavali cely serial a zhmotnili postavy, o ktorych to clovek neocakava, ale chcu nam dokazat "pravdivost" tejto vety. ()

Necrotongue

Děj byl i ve druhé epizodě zajímavě rozdělený mezi depresivní a bizarní britskou a sluncem prozářenou, v podstatě pohodovou a černohumornou americkou část. Pravda, ta britská záležitost je hodně přitažená za vlasy, na druhou stranu si dovedu představit, že se za podobně stupidních okolností stávají lidé vrahy. Navíc je mi sympatické, že se tvůrci série zjevně nebrali až tak vážně na rozdíl od mnohých zdejších uživatelů. Za mě je to zábavné, takže si to užívám. / Poučení: Jak se vlastně nazývá syndrom, kdy oběť ovládne mysl únosce / násilníka? ()

Arsenal83

Prechodová časť, v ktorej sa dej posúva svižne, nestráca na dynamike a neprestáva prekvapovať. Logika udalostí a motivácie postáv sú vtipné a netřeba ich brať vážne, len sa nechať baviť. Dolly Wells je ale obeť výrazne odpudivého charakteru. ()